• Головна
  • Що таке брекети та у якому віці їх слід встановлювати?
Новини компаній
16:19, 15 травня 2020 р.

Що таке брекети та у якому віці їх слід встановлювати?

Новини компаній

На даний час брекети — це найефективніший спосіб виправлення прикусу і коригування положення зубів на все життя.

На жаль, не всі мають ідеально рівні зуби. Формування здорового ряду зубів відбувається в ранньому віці. Тому неправильний прикус можна побачити ще з 5-6 років. Брекет-системи впливають на формування щелепи, тому і варто знати, з якого віку їх можна встановлювати.

Що таке прикус?

Прикус полягає в правильності змикання зубів верхньої і нижньої щелепи. Існує правильний і неправильний прикус. Різниця між ними в тому, як змикаються зубні ряди щелепи. До причин формування неправильного прикусу відносять:

1. зміщення зубів;

2. аномалії розвитку щелепи та її кріплення;

3. неправильне положення зубів;

Які показання для встановлення брекетів?

У ранньому віці вирішити проблему неправильного прикусу можна за допомогою знімних пластинок і при цьому не потрібні такі серйозні методи. Починаючи від 11-12 років, брекет системи встановлюють через:

  • аномальний прикус всіх типів
  • недостатньої або великої відстані між зубами
  • неправильне положення корінних зубів і викривлення зубного ряду
  • неправильний розвиток верхньої та нижньої щелеп.

Дія брекетів зумовлена тим що їх виготовляють з унікального металу, який має властивість «пам’яті форми». Після встановлення системи, дуги діють тиском на неправильне положення зубів і в такому випадку відбувається вирівнювання. Тому корекція системи відбувається кожного місяця, щоб підсилювати тиск.

Які бувають види брекетів?

Брекети можуть бути зовнішні, які встановлюються на верхню поверхню зуба і внутрішні.

Ці системи можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

1. Надійні і недорогі металеві брекети є найбільш поширеними. Їх вплив на вирівнювання зубів досить великий, тому лікарі часто радять цей вид системи.

2. Керамічні брекети виготовляють з матеріалу, який підбирається під колір зубів пацієнта. Тому вони майже не помітні, але період лікування ними дещо більший.

3. Сапфірові брекети прозорі і їх абсолютно не видно на зубах. Вони ще слабші за попередні, але також мають великий вплив на виправлення недоліків.

Скільки часу триває лікування брекет-системами?

Лікування брекетами триває від 12 місяців і більше. Головним показником є ступінь порушення прикусу. Лікування цими системами це тільки перший етап. Після зняття брекетів, встановлюють внутрішні або зовнішні ретейнери. Внутрішні ретейнери непомітні для оточуючих, через те, що їх встановлюють на внутрішню частину зубів. Зовнішні ретейнери, це прозорі капи, які є більш помітними, але встановлюються вони в певний період доби. Незважаючи на хороший ефект, в дитини швидше відбудеться процес лікування, ніж в дорослого. Для виправлення прикусу потрібно 2-3 роки. Період закріплення результату ретейнерами триває від п’яти років. Кращий ефект звичайно буде в підлітковому віці, але варто пам’ятати про те, що для дорослих людей також дуже ефективні брекет системи. Якщо пацієнт хоче встановити брекети після 30 років, йому потрібно пам’ятати, що:

1. Хоча термін корекції буде достатньо довгим, вік - це не перешкода для формування чарівної посмішки.

2. В більшості, лікарі радять встановлювати саме металеві конструкції, тому варто до цього прислухатись. Вони міцні і надійні. Результат після їх використання якісний і довготривалий.

3. Існує вирішення без встановлення брекетів. Якщо проблема не є досить серйозною, можна використовувати елайнери. Вони виготовляються з силіконового матеріалу прозорого кольору і мають вигляд знімних кап. Але їх носіння вимагає терпіння і достатньо довгої корекції.

Дізнатись про послуги стоматології Діамант можна тут на сайті diamant.te.ua. Наші спеціалісти запропонують Вам індивідуальні варіанти вирішення проблеми і зроблять вашу посмішку незабутньою!

Як відбувається процедура встановлення брекетів?

Першим етапом є очищення поверхні зубів від нальоту, каменю чи карієсу. Процедура встановлення брекетів займає близько 1,5-3 години. Спочатку зуби пацієнта обробляють і просушують. Після цього наносять цемент на поверхню зуба і кріплять замочки. Нанесений матеріал засвічується спеціальною лампою до повного застигання, а після цього всі брекети з'єднуються ортодонтичною дугою. Потрібно бути готовим до того, що перший час пацієнт відчуватиме дискомфорт і сильний тиск. Це не дуже приємні відчуття, але вони швидко минуть.

Зуби потрібно чистити двічі на день. Варто обрати м’яку щітку з великою кількістю ворсинок. Часто стоматологічні клініки видають такі щітки, одразу після встановлення системи. Варто здійснювати професійну чистку в клініці, приблизно раз в 3 місяці.

Дізнатись вартість встановлення брекетів у Тернополі можна https://diamant.te.ua/services/breketi.html. Також Ви можете здійснити онлайн запис на консультацію, якщо Вас зацікавила дана процедура. У клініці Діамант працюють тільки найкращі спеціалісти, тому Ви можете бути впевнені в якісному результаті лікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брекети #брекет_системи #види_брекетів #стоматологія #Діамант,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...