• Головна
  • Пилки, шліфувальники, полірувальники для нігтів - саме час розібратися в чому різниця
Реклама
14:33, 8 липня 2020 р.

Пилки, шліфувальники, полірувальники для нігтів - саме час розібратися в чому різниця

Реклама

Кожен день ви виконуєте якусь роботу руками, неминуче надаючи вплив на кінчики пальців, а разом з ними також на нігті. Вони пошкоджуються і без належного догляду не тільки виглядають непривабливо, але ще й приносять хворобливі відчуття.

Задирки, зламані нігті та запалена шкіра в зоні кутикули - всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо ви раз на тиждень приділите 15-20 хвилин своєму манікюру. Для цієї процедури не потрібно багато витрат, а інструменти ви знайдете на сайті https://ombre.biz.ua/ru/pilki-shlifovshhiki/. Важливо заздалегідь дізнатися про призначення кожного інструменту та засобу, щоб не розгубитися від достатку вибору професійних пристроїв. Отже, якщо ви ще не освоїли тонкощі догляду за своїми нігтиками, ця стаття для вас.

Абразивність - що означають цифри на пилці?

Нігті бувають як жорсткими, так і дуже м'якими. Найбільш жорсткими є штучні нігті, для них потрібні пилки відповідної абразивності: 60-180 гріт. Абразивність показує наскільки великі частинки будуть нанесені на поверхню пилки. Чим більші частки, тим менше їх поміщається на квадратний сантиметр, і тим більше грубий вплив вони надають.

Якщо розглядати інструменти тільки для натуральних нігтів, вас повинні цікавити пилки більше 180 гріт, але пилка для педикюру має бути більш жорсткою. Вибір абразивності в цьому випадку буде залежати від того, наскільки жорсткими є нігті. Звичайно, можна скористатися і м'якою пилкою (240-300 гріт) для жорстких нігтів, але вона швидше зітреться, ніж додасть необхідну форму. Але якщо ви спробуєте надати форму ламким, слабким нігтиками жорсткою пилкою, ви просто пошкодите їх. Тому дуже важливо вибирати правильну пилку. Для натуральних нігтів оптимальною є абразивність в 240 гріт.

Пилка, шліфувальник, полірувальник - в чому різниця?

Як ви вже зрозуміли, пилка - інструмент, який потрібен для додання нігтю бажаної форми. Але пилочки потрібні також для інших завдань: вирівнювання нігтьової пластини, обпилювання кутикули та грубої шкіри, полірування нігтів. Пилки, шліфувальники та полірувальники легко відрізнити один від одного візуально.

Шліфувальники найчастіше мають спінений шар, нанесений на пластикову основу, щоб акуратно проходити по поверхні нігтьової пластини. Так вони видаляють нерівності без травмування нігтя.

Полірувальники найм’якіші, можуть не мати твердої основи, а складатися тільки з поліуретанової піни. Але головне в полірувальників - високий ступінь абразивності (від 900 гріт і вище).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...