• Головна
  • Ліжка для Укрпошти та морфін за мільйон гривень. Добірка незвичайних закупівель на Prozorro у Слов'янську
14:21, 17 липня 2020 р.
1

Ліжка для Укрпошти та морфін за мільйон гривень. Добірка незвичайних закупівель на Prozorro у Слов'янську

Ліжка для Укрпошти та морфін за мільйон гривень. Добірка незвичайних закупівель на Prozorro у Слов'янську

Ми звикли до того, що закупівлі через Prozorro – це, зазвичай, щось масштабне на кшталт реконструкції будівлі, розробки проєктної документації, капітального ремонту та будівництва на великі суми.

Однин з відносно свіжих тендерів у Слов’янську – це капітальний ремонт будівлі поліклініки міської клінічної лікарні. Тендер відбувся 24 квітня, остаточна ціна робіт – 4 млн. 216 тис. грн. Переможець – ТОВ «Донстрой».

Але користування Prozorro не обмежується великими тендерами, бо зараз усі державні установи, підприємства та отрагінації будь-які закупівлі роблять через цю систему.

Тому ми вирішили пошукати найнезвичайніші, на наш погляд, закупівлі у Слов’янську. Тож пропонуємо підбірку дев’яти відносно дивних закупівель, зібрану за період з 2015 по 2020 рік.

Шкаф (ред. шафа) у кабінет керівника КП «Благоустрій» за 4 860 грн. Дата – 15 липня 2020 року.

Поштові та кур’єрські послугидля Центру первинної медико-санітарної допомоги за 1 тис. грн.

Тут йдеться про 50 послуг по 20 грн. за одну, а саме: пересилання відправлень, кур’єрська доставка. Дата – 15 липня 2020 року. Виконавець послуг – Укрпошта.

Випробування та оцінювання для Слов'янського авіаційного коледжу.

З договору стає зрозуміло тільки те, що йдеться про «випробування спорядження інших засобів індивідуального захисту органів дихання в кількості однієї партії». Простіше кажучи – перевірка протигазів за 3115 грн. Дата оприлюднення – 15 липня. Переможець – ДСНС у Донецькій області.

Дрова твердолистяної породи за 3 млн. 300 тис. грн.

А саме: бук, береза, ясен, граб, ільм, в`яз, акація, клен, дуб, модрина. Тут цікаво те, що купували їх для Квартирно-експлуатаційного відділу міста Луганськ, при цьому у Prozorroвказане місцезнаходження у Слов’янську по вулиці Поштовій, 20. А якщо пошукати в Google, то він взагалі каже, що цей відділ знаходиться за адресою вул. Оборонна, 32 міста Луганськ.

Аукціон відбувся 14 січня 2020 року, а строк поставки товару – 31 грудня 2020 року.

Морфін на 1 млн. 116 тис. грн.

Тендер на закупівлю такого товару оголошував Центр первинної медико-санітарної допомоги Слов’янська 20 грудня 2018 року. В описі зазначалося, що необхідно 3100 упаковок морфіну. Щоправда, тендер був скасований.

500 кг прального порошку за 14 тис. грн.

Це замовляло Слов’янське локомотивне депо у липні 2016 року, хоча і тут торги були відмінені. Причина відміни – вичерпаний термін давності. 14 тис. грн. за таку кількість порошку – не так вже й багато.

Два персональних комп’ютери за 26 тис. грн.

Їх купляв Відділ агропромислового розвитку Слов'янськой РДА ще у листопаді 2016 року. Досить дивно бачити таку ціну на два комп’ютери, якщо пригадати, що зараз iPhone 11 коштує більше 20 тис. грн.

Чотири ліжка для Укрпошти

У грудні 2015 року Донецька дирекція Укрпошти купила 71 одиницю меблів за 113 тис. грн. В оголошенні про проведення конкурсу, яке міститься на сторінці тендеру, серед предметів закупівлі вказані чотири ліжка із параметрами 2000*1600.

«Концелярські» товари (ред. канцелярські) за 1125 грн.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Слов’янська у листопаді 2015 року купив п’ять пачок офісного паперу А4, по 500 аркушів у кожній. Станом на 2020 рік максимальна вартість упаковки паперу - 340 грн. за упаковку.

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал.

#Слов'янськ #новини #Prozorro #закупівлі #торги #аукціон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Гость
17 липня 2020 р., 18:39
Что необычного в закупке морфина?
Оголошення
live comments feed...