• Головна
  • Президент України Володимир Зеленський відвідав Слов’янськ
15:10, 23 липня 2020 р.
4

Президент України Володимир Зеленський відвідав Слов’янськ

Президент України Володимир Зеленський відвідав Слов’янськ

Президент України Володимир Зеленський та президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга зустріли швейцарську гуманітарну допомогу для комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» та лікарні Слов’янська під час спільної робочої поїздки до Донецької області 23 липня.

Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

В рамках робочої поїздки президент України відвідав Слов’янськ. Завдяки швейцарській програмі, компанія "Вода Донбасу" отримає 1,4 млн швейцарських франків. Також Слов’янська лікарня отримала від Швейцарії гуманітарний вантаж у вигляді засобів особистого захисту для центральної лікарні Слов’янська.

«Ми вітаємо нову швейцарську програму співробітництва з Україною на наступні три роки. Від її загального фінансування на потреби «Води Донбасу» у 2020 році виділено 1,4 млн швейцарських франків. Сьогодні ми зустрічаємо гуманітарний вантаж зі Швейцарської Конфедерації. Це ще 17 вантажівок. П’ятнадцять з них привезли хімікати та реагенти, одна - доставить засоби особистого захисту для центральної лікарні Слов’янська, а ще одна – гідролізні апарати для очищення води у Волноваху та Маріуполь. Сьогодні я хочу подякувати нашим швейцарським друзям за важливу та цінну допомогу. Я дякую всім, хто допомагає нашій державі, особливо в питаннях відновлення та реінтеграції  тимчасово окупованих територій України. Завдяки цьому ми спільно можемо не словами, а справами показувати, що Донбас і Крим – це Україна. Там живуть українці, і ми робимо все для їх якнайшвидшого повернення в Україну», - сказав Володимир Зеленський. 

Президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга зазначила, що саме співробітники «Води Донбасу» у часто небезпечних умовах забезпечують водопостачання усієї Донеччини. При цьому питання постачання питної води є дуже важливим для подолання гуманітарних викликів. Це наочно продемонструвала коронакриза.

«Пане Президенте,  хотіла би щиро подякувати вам і вашому уряду саме за те, що ви й надалі дозволяєте швейцарській гуманітарній допомозі проїжджати у зони, які є непідконтрольними сьогодні українському уряду. Це показує вашу відданість гуманітарним принципам та розуміння потреб людей у цьому регіоні»,  - сказала Симонетта Соммаруга.

Передбачається, що вже у вересні Швейцарія направить на Схід України наступну партію гуманітарної допомоги для мирного населення.  

Від уряду Швейцарії  «Компанія «Вода Донбасу» отримала допомогу на підконтрольній Україні території на суму 15 786, 068 тис грн: це матеріали для очищення води, лабораторне обладнання та хімреактиви для проведення аналізів, а також 118 гідролізних установок. Така допомога рятує від кризових ситуацій  систему водопостачання Донецької області та значно покращує технічний та економічний стан підприємства.  

Після об’їзду намічених локацій президент влаштував спілкування з журналістами у приміщенні "Монополії Крона".

#Слов’янськ #новини #ДонОДА #Володимир Зеленський #президент України #Гуманітарна допомога.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ветеран
23 липня 2020 р., 17:21
Это Швейцария выделила 1,5 миллиона, а сколько дойдет до человеческих нужд - посмотрим на наше ворье !
Знаю
23 липня 2020 р., 17:51
А господин Лях срочно заболел страшной хворью))) Очко взиграло))) Зассал короче))) На воре и шапка горит.
Житель
25 липня 2020 р., 10:32
Господин народ вы просто лох!!
Оголошення
live comments feed...