Автоматизація кафе

Бажаєте щоб ваше кафе стало більш автоматизованим? Завдяки посиланню
https://joinposter.com/business/cafe ви маєте згоду детально вивчити спеціальну програму для якісної автоматизації усіх процесів в кафе. Онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика – все це Poster.

Основні переваги системи автоматизації:

  • простота у використанні та управлінні;
  • доступна ціна;
  • якісний готовий продукт;
  • доступ з будь-якої точки світу;
  • можливість дистанційного керування;
  • функціонування навіть тоді, коли немає інтернету;
  • просте встановлення програми;
  • економія часу.

Завдяки Poster вашим офіціантам більш не знадобляться паперові блокноти або ж листівки для нотаток. Персонал зможе приймати замовлення на планшеті біля столика клієнта або на барі. Після оформлення, замовлення миттєво відправляється на кухню для виконання. Така система є одним вірним рішенням для всіх процесів.

Завдяки Poster ви зможете виключити усі помилки та зловживання персоналу, вести коректний управлінський та фінансовий облік. Система забезпечує не тільки швидке та якісне обслуговування клієнтів, але й повний контроль діяльності кафе в цілому.

Програма використовує хмарні технології, має зручний та зрозумілий інтерфейс, котрий не потребує довгих вивчань. До програми ви можете підключити необмежену кількість користувачів. Програма працює навіть тоді, коли пропадає зв'язок з інтернетом. Данні, котрі отримані в режимі офлайн накопичуються, та як тільки з'являється інтернет, передаються до хмарної бази.

За допомогою програми ви можете автоматизувати цілу мережу ресторанів, кав'ярень, кафе. Кожен заклад при цьому буде мати своє меню, свій розклад, облік. Але ви, як власник будете мати доступ до зведеної інформації по діяльності всієї мережі.

Функціональні можливості програми дуже різноманітні. Керувати закладом можна навіть знаходячись вдома.

Що стосується цін, то цінова політика на програму є дуже лояльною. Кожен знайде той тариф, котрий буде вигідним, та відповідати потребам закладу. Оплачувати програму можна будь-яким зручним для вас засобом. Більш детальну інформацію щодо умов придбання програми та усіх нюансів її використання можна здобути на сайті компанії, або зателефонувати до менеджерів та отримати безкоштовну консультацію.

Кожен клієнт отримає технічну підтримку 24/7 та оновлення програми, котре буде вам надсилатись автоматично та безкоштовно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
11 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі