
11:18, 18 серпня 2020 р.
2Впали у 5-метровий колодязь: у Райгородку рятувальники витягли двох чоловіків

Чоловіки впали у покинутий колодязь завглибшки 5 метрів.
До Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що у Райгородку (Слов’янський район) двоє чоловіків впали у покинутий колодязь завглибшки 5 метрів і не можуть самостійно звідти вибратись.
На місце події терміново виїхали чергові відділення 6-го Державного пожежно-рятувального загону.
Рятувальники спустились на дно колодязя і за допомогою подвійної рятувальної петлі по черзі витягли двох постраждалих та передали їх працівникам швидкої медичної допомоги для подальшого обстеження.
ДСНС у Донецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
10:22
Вчора
Спецтема
Оголошення
18:20, 20 червня
00:00, 12 січня 2016 р.
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі