
13:43, 1 вересня 2020 р.
Високий вміст пилу. З чим пов’язують стрибок забруднення повітря у Слов’янську

Що зі станом повітря у Слов’янську? Екоактивісти помітили різке підвищення рівня пилу.
Нещодавно екоактивісти осередку громадянського суспільства "Друкарня" звернули увагу на високий показник вмісту пилу у повітрі міста Слов’янська. Цифри були зафіксовані станцією зовнішнього встановлення 31 серпня зранку.

Ми звернулись до міської ради з проханням розказати, чи проводилось дослідження повітря і що могло спричинити такий сплеск рівня забрудненості.
Як розповів очільник міста Вадим Лях, пилове забруднення у певній мірі присутнє завжди. На це може вплинути декілька факторів, зокрема суха та вітряна погода, яка стояла у місті останні дні.
Заступник міського голови Юрій Підлісний додав, що через 2-3 дні після внесення органічних добрив відбувається дискування поля, тому пил підіймається у повітря, особливо у суху погоду.
Нагадаємо, на минулому тижні повідомлялось про внесення органічного добрива фермерами Слов’янського району на полях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:21
Вчора
20:24
15 травня
19:20
15 травня
18:09
15 травня
17:03
15 травня
16:21
15 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:05, 4 травня
13:05, 4 травня
01:03, 13 травня
Коментарі