• Головна
  • Як буде працювати Донбаський державний педуніверситет у Слов’янську в умовах карантину
16:31, 1 вересня 2020 р.

Як буде працювати Донбаський державний педуніверситет у Слов’янську в умовах карантину

Як буде працювати Донбаський державний педуніверситет у Слов’янську в умовах карантину

Карантин вніс свої корективи у життя багатьох українців, нововведення торкнулись усіх сфер, у тому числі і сфери освіти.

Ми вже писали про те, як відбуватиметься навчальний процес у школах, а сьогодні розкажемо, як в умовах карантину буде працювати Донбаський державний педагогічний університет. 

Як розповіла ректорка ДДПУ, докторка наук, професорка Світлана Омельченко, 1 вересня навчальний рік розпочнеться не для всіх, а лише для 2, 3, 4 курсів бакалаврату і 2 курсу магістратури. Перші курси бакалаврату та магістратури вийдуть на навчання 21 вересня, бо продовжується вступна кампанія.

Навчання студентів цього року розпочнеться аудиторно при виконанні всіх умов адаптивного карантину і соціального дистанціювання. Розроблений графік роботи прибиральниць та персоналу, закуплені необхідні антисептичні засоби, підготовлені аудиторії та гуртожитки. У навчальному закладі продовжує діяти масковий режим, температурний скринінг, здійснюється обробка поверхонь.

Як буде працювати Донбаський державний педуніверситет у Слов’янську в умовах карантину , фото-1

За необхідності, заклад готовий і до дистанційної форми навчання. Перша проректорка, докторка педагогічних наук, професорка Ольга Набока розповіла про її особливості. За словами Ольги Георгіївни, усе літо викладачі активно працювали над створенням електронних курсів, близько 1000 з них вже розміщені на університетській платформі Moodle. Зараз продовжується наповнення бази інформацією про студентів перших курсів.

«Ми можемо навчальні заняття проводити як в аудиторіях, так і дистанційно. Ми готові розпочати новий навчальний рік в будь-якому режимі задля безпеки студентів та працівників» - сказала Ольга Набока.

Поступово будуть нарощуватись різні форми спілкування студентів і викладачів, створення чатів, відео-конференцій та ін.

Щодо вступної кампанії, то якраз зараз відбувається процес формування контингенту перших курсів (бакалаврського та магістерського рівня), - розповів проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав Чайченко. Вступна кампанія відбувалась частково дистанційно, частково з присутністю абітурієнтів. Наразі гаряча фаза вже завершилась. Добігає кінця прийом документів вступників до зарахування за державним замовленням.

За окремими конкурсними пропозиціями вступна кампанія ще продовжується. Це стосується і роботи освітніх центрів “Крим-Україна” та “Донбас-Україна”. До 23 жовтня абітурієнти з непідконтрольних територій можуть приїхати і за спрощеною процедурою вступити до університету.

Як буде працювати Донбаський державний педуніверситет у Слов’янську в умовах карантину , фото-2

За усіма питаннями щодо вступу ви можете звернутися до університету: https://pk.ddpu.edu.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #ДДПУ #студенти #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...