Коли замінювати шини на зимові?

Коли замінювати шини на зимові?, фото-1

Як правило, прийнято, що літні шини слід встановлювати, коли середньодобова температура вище 7 градусів. Але в нашій країні трапляється, що навіть взимку середня температура вища. Замініть зимові шини на літні, коли погода стабілізується і температура тривалий час залишається на такому рівні. Якщо середньодобова температура починає опускатися нижче 7 градусів Цельсія, слід замінити шини на зимові. Зізнайтеся, що погода в нашій країні дуже мінлива, тому на сайті https://blacktyres.ru/вже зараз ви можете придбати необхідні вам шини. Раптом, після дуже теплого дня, може статися сильний мороз зі снігопадом, і тоді, їдучи на літніх шинах, ви можете створити небезпеку для себе та інших учасників дорожнього руху.

Літня та зимова гума - чи варто міняти шини?

Як ви вже знаєте, у нашій країні немає зміни шин на сезонній основі. Але згідно з аргументами української асоціації шинної промисловості, з цим не слід зволікати, оскільки:

  • Автомобіль, що рухається на зимових шинах зі швидкістю 100 км/год. по мокрій дорозі, при температурі 5 градусів Цельсія, зупиниться на 5 метрів раніше, ніж на літніх шинах.
  • Гальмівний шлях автомобіля, що рухається із зимовими шинами зі швидкістю 50 км/год. на засніженій поверхні, може бути навіть на 30 метрів коротшим, ніж у автомобіля з літніми шинами.
  • Замінюючи шини, ви дбаєте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху. Іноді кілька метрів зупиночного шляху може означати, що аварії не станеться.

Заміна шин самостійно - як це зробити?

Якщо у вас є власний гараж та 2 комплекти шин на ободах, то хорошим вибором може стати перехід на зимові колеса без відвідування майстерні. У цьому випадку вам потрібно виконати такі дії:

  • Ослабте гвинти, тобто відкрутіть їх частково, щоб вам не довелося це робити, коли автомобіль піднімається.
  • За допомогою домкрата підніміть транспортний засіб з тієї сторони, де потрібно змінити колесо.
  • Відкрутіть колесо, замініть його і затягніть болти.
  • Опустіть транспортний засіб та переконайтеся, що болти надійно затягнуті.

Ви повинні зробити це 4 рази, і здається, завдання легко виконати. На жаль, все залежить від транспортного засобу, про який йде мова. Можливо, проблеми виникнуть на етапі викручування гвинтів.

Якщо у вас є лише шини, кращим варіантом буде відвідування механічного цеху. Демонтаж не є простим завданням і вимагає використання спеціалізованого обладнання, яке не варто купувати для власного використання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі