Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття

Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, Лідія Хаустова

Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття.

Про це повідомляють на сайті Донецької ОДА.

Об’єкт, на якому завершені будівельні роботи та вже змонтоване обладнання проінспектували представники Донецької обладміністрації.

Діагностичний центр, який знаходиться у мікрорайоні залізничного вокзалу у Слов’янську, має стати найпотужнішим на півночі Донецької області. Його запуск дозволить значно підвищити якість надання діагностичних послуг мешканцям Донецької області, шляхом виконання вузькоспеціалізованих та високотехнологічних досліджень. До складу діагностичного центру входитимуть:

  • радіологічне відділення з КТ, МРТ,  рентгенапаратами;
  • кабінети УЗД-діагностики;
  • відділення діагностичної ендоскопії та інтервенційної хірургії з найсучаснішими відеоендоскопічними комплексами, лапароскопічними стійками, електрохірургією;
  • відділення консультативної поліклініки, де будуть задіяні високоспеціалізовані фахівці багатьох напрямків;
  • учбові кафедри Донецького національного медичного університету.

Передбачена максимальна комп’ютеризація з використанням Медичної інформаційної системи та електронної черги з можливістю бронювання черги онлайн.

Будівлю колишньої залізничної лікарні для розміщення діагностичного центру було повністю реконструйовано протягом 2017-2019 років. Її максимально адаптували до потреб маломобільних груп населення та людей з вадами зору.

Загальна кошторисна вартість будівництва склала 168 143,791 тис. грн. Реконструкцію у повному обсязі профінансовано за рахунок коштів обласного бюджету.

Загальна вартість закупленого обладнання склала 163 318,336 тис. грн. Створено 93 робочих місця.

На теперішній час введено в експлуатацію зовнішні мережі електропостачання будівлі Діагностичного центру в порядку, передбаченому чинним законодавством у сфері містобудування, укладено договір про постачання електричної енергії. Введено в експлуатацію (в т.ч. налаштовано) високовартісне медичне обладнання.

На цей час проводяться процедури оформлення дозвільної документації та отримання ліцензії на медичну діяльність.

Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-1 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-2 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-3 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-4 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-5 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-6 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-7 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-8 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-9 Обласний діагностичний центр у Слов’янську готується до відкриття, фото-10
Слов’янськ новини ДонОДА діагностичний центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
966 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі