![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
10:10, 15 вересня 2020 р.
У Слов'янську сім класів знаходяться на самоізоляції
![У Слов'янську сім класів знаходяться на самоізоляції У Слов'янську сім класів знаходяться на самоізоляції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні на прес-конференції міський голова Вадим Лях оголосив, що у Слов'янську сім класів пішли на самоізоляцію.
Сім класів відправили на самоізоляцію через виявлення випадків коронавірусу та контактних осіб із хворими. За словами очільника міста, у випадках виявлення COVID-19 чи контактних осіб на самоізоляцію наразі будуть відправляти не школи цілком, а окремий клас.
Читайте: Право на освіту і карантин. Як COVID-19 вплинув на навчальний процес у Слов’янську
Як розповіла на прес-конференції начальниця відділу охорони здоров'я Олена Джим, у Слов'янську 647 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, з яких 538 людей одужали. 28 хворих на COVID-19 знаходяться в лікарнях Костянтинівки, Бахмута, Мирнограда, Торецька. На самоізоляції знаходяться 497 людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі