• Головна
  • Галактики, туманності та безкінечні картини. 10 додатків від стресу та нервів
LifeStyle
13:04, 20 вересня 2020 р.

Галактики, туманності та безкінечні картини. 10 додатків від стресу та нервів

LifeStyle
Галактики, туманності та безкінечні картини. 10 додатків від стресу та нервів

Іноді зі всіма трапляється, що чим би ти не займався на перерві або поза роботою – не можеш відволіктися та «перемкнутися». Пропонуємо для цього 10 спеціальних додатків та сайтів.

До вашої уваги – підбірка сайтів та додатків на той випадок, коли нічим не хочеться займатися, а мізки «розвантажити» треба. До того ж, завтра понеділок, і може комусь ця підбірка стане в нагоді під час обідньої перерви або у кінці дня, щоб позбутися тривоги, гніву чи роздратування. Головне – не забути про час, який у таких штуках дуже швидко спливає.

1. Do nothing for two minutes.

А ви можете просто нічого не робити протягом двох хвилин? Не натискати, не скролити, не водити мишкою. От і спробуйте перевірити.

2. Відчуйте себе трошки Творцями – згенеруйте свою власну туманність.

Достатньо просто натискати мишкою по екрану, обравши колір. Малюнок туманності змінюватиметься в залежності від того, скільки разів натискати, як довго утримувати ліву кнопку миші, куди водити нею.

3.Продовжуємо пробувати себе в ролі Творця чи чаклуна. Будемо контролювати погоду.

Тут взагалі треба просо водити мишкою. Якщо курсор знаходиться у верхній частині екрану – сяє сонце та співають птахи, якщо трохи опустити – почнеться дощ. Якщо посунути мишку ще вниз – дощ буде посилюватись до грози із громом та блискавками.

4.Stars chromeexperiment, або 100 тисяч зірок.

Як щодо того, щоб пороздивлятися зірки та планети з різних ракурсів? Повертайте мишкою Сонячну систему, наближайтеся до планет через скролінг. При цьому виникає стійкий ефект польоту в космічному просторі. Поруч із планетами та туманностями вказані назви, і якщо на них натиснути, то про них відкриється довідка англійською мовою.

5.Приємні природні звуки на вибір.

У соцмережах люди часто пишуть, що обов’язковим елементом надихаючої атмосфери є звуковий супровід. Це не завжди музика – може бути звук падаючого вогню, плеск води, спів птахів, співаючі чаші, свист чайника, звуки з кухні.

Усе це можна знайти в одному місці, і навіть увімкнути одночасно. Наприклад, поєднати цвіркунів, співаючі чаші, хвилі та вогонь.

6.Віртуальний руйнівник стін.

На випадок, якщо від гніву дуже хочеться щось зламати, але для цього нічого немає під рукою.

7.Музичний сад.

Якщо водити мишкою по екрану, то на віртуальному полі з’являються квіти під різні звуки. Від натискання на дерево, фрукт чи квітку звук змінюється.

8.Безкінечна картина.

Як сам Всесвіт: скільки не наближайся – ніколи не закінчиться.

9.Кольорова терапія

Різні кольори та відтінки плавно змінюються, помножуються та плавно блимають, якщо натискати на екран.

10. Spielzeugz

Уявіть, що ви одним жестом можете підняти розсипане конфетті за змусити його підкорятися жестам ваших рук. Тут щось подібне, тільки замість рук – курсор миші.

Бонус: ми не могли не "підкинути" вам ще трохи чарівних природніх звуків, а саме сайт Sounds of the forest. Уже з назви зрозуміло, що там звуки лісу. І не просто якісь абстрактні, а з лісів у різних куточкаї світу. Цікаво, як звучить ліс у Канаді, Фінляндії чи на Мадагаскарі? То вам знадобиться цей сайт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Дружківка #новини #додатки #мобільні додатки #відпочинок #LifeStyle #релакс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...