Безробітні, скорочення товарообігу і реалізації. Підсумки першого карантинного півріччя для Слов’янська

Безробітні, скорочення товарообігу і реалізації. Підсумки першого карантинного півріччя для Слов’янська , Олександра Пилипенко

В Управлінні економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради розповіли про підсумки першого півріччя. Вочевидь, карантин вплинув на показники. 

Як розповідають в управлінні, у місті наразі зареєстровано 852 малих та 47 середніх підприємств. За перше півріччя обсяг реалізованої промислової продукції склав 1,051 млрд. грн. Цей показних на більш ніж 20% менше, ніж у минулому році.

Зменшився показник і на роздрібний товарообіг підприємств торгівлі. У порівнянні з минулорічним періодом він впав на 23,1%. Наразі у Слов’янську налічують 363 підприємства роздрібної торгівлі.

А от кількість підприємців-фізичних осіб збільшилась на 0,6%. Доходи бюджету від діяльності суб’єктів малого підприємництва збільшилися на 6,1% та становили 64,1 млн. грн. У Слов’янську на 14,9% зменшилася середньооблікова кількість штатних працівників (21 тисяча осіб). Середня заробітна плата у штатних працівників становить 9032 грн. Це на 15,2% більше, ніж у попередньому періоді.

Порівняно з минулим роком, у Слов’янську на 14,4% зросла кількість безробітних (2216 осіб). 

У першому півріччі у Слов’янську було зареєстровано 59 273 одержувача пенсій. Середня пенсія у місті становила 4181,8 грн. 

За даними Слов’янської міської ради 

Слов’янськ новини робота працівники підприємство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
126 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі