• Головна
  • Як виглядатимуть нові бюлетені і як заповнити, щоб голос зарахували
17:14, 17 вересня 2020 р.

Як виглядатимуть нові бюлетені і як заповнити, щоб голос зарахували

Як виглядатимуть нові бюлетені і як заповнити, щоб голос зарахували

Оновлене виборче законодавство передбачає бюлетені нової форми. Які вони будуть та як правильно заповнювати, читайте далі у нашому матеріалі.

25 жовтня українці прийдуть на дільниці, аби обрати міського (сільського або селищного) голову, депутатів до місцевої, районної та обласної ради. Виборці цього року отримають новий бюлетень, який було затверджено парламентом 16 липня. 

Бюлетень для вибору очільника населеного пункту залишиться у стандартному форматі. Ліворуч будуть зазначені імена та прізвища кандидатів, а праворуч - клітинки для позначки.  

В новому бюлетені треба буде проголосувати за партію та в сусідній клітинці вписати номер кандидата від цієї ж партії. 

Модель бюлетеня від "Опора" 

Бюлетень треба “читати” зліва направо. Ліворуч ви бачите перелік партій, праворуч - пронумерований перелік кандидатів від цієї партії, а посередині - квадратики для позначок. У першому квадратику ставимо голос за партію (можна ставити плюс,  галочку чи іншу позначку), у другому квадратику, де є трафарет, вписуємо номер кандидата. 

Важливо! Уважно вносіть цифри для голосування за кандидата. Вписуйте номер, який зазначено поряд з прізвищем кандидата максимально точно (не 3, а 03) Цифри вносьте у другий квадратик, який розкреслено у вигляді трафарету. 

Якщо виборець припустився помилки при заповненні, він може звернутись із письмовою заявою до члена виборчої комісії, який видав йому бюлетень, з проханням видати йому інший в обмін на неправильно заповнений. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #бюлетень #вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...