18:18
Вчора

Новими жертвами коронавірусу стали 51-річний маріуполець і 89-річна маріуполька, 66-річний вугледарець, 83-річний слов’янець і 84-річний краматорець. Про це повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко у своєму Telegram-каналі. Таким чином, на Донеччині вже 48 летальних випадків.
Зазначимо, що за суботу, 19 вересня, також померло п'ять людей внаслудок коронавірусу.
За неділю коронавірусну хворобу в області діагностували ще у 39 осіб, зокрема у двох медпрацівників:
– 20 у Маріуполі (зокрема 2 дітей);
– 7 у Слов’янську (зокрема 1 дитина);
– по 3 у Краматорську і Бахмуті;
– 2 у Селидовому (зокрема 1 дитина);
– по 1 у Дружківці, Лиманській ОТГ, Волноваському та Слов’янському районах.
Коментарі