
09:01, 21 вересня 2020 р.
На Донеччині знову зафіксовано п'ять жертв коронавірусу

У Донецькій області за минулу добу, 20 вересня, знову зафіксовано п'ять смертей внаслідок коронавірусу.
Новими жертвами коронавірусу стали 51-річний маріуполець і 89-річна маріуполька, 66-річний вугледарець, 83-річний слов’янець і 84-річний краматорець. Про це повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко у своєму Telegram-каналі. Таким чином, на Донеччині вже 48 летальних випадків.
Зазначимо, що за суботу, 19 вересня, також померло п'ять людей внаслудок коронавірусу.
За неділю коронавірусну хворобу в області діагностували ще у 39 осіб, зокрема у двох медпрацівників:
– 20 у Маріуполі (зокрема 2 дітей);
– 7 у Слов’янську (зокрема 1 дитина);
– по 3 у Краматорську і Бахмуті;
– 2 у Селидовому (зокрема 1 дитина);
– по 1 у Дружківці, Лиманській ОТГ, Волноваському та Слов’янському районах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
14:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
15
11:11, 19 червня
12:18, 19 червня
15:21, 22 червня
Коментарі