• Головна
  • Голосуємо по-новому. Скільки мешканців Слов’янська змогли розібратися у нових бюлетенях. Експеримент
відео
17:17, 28 вересня 2020 р.

Голосуємо по-новому. Скільки мешканців Слов’янська змогли розібратися у нових бюлетенях. Експеримент

відео
Голосуємо по-новому. Скільки мешканців Слов’янська змогли розібратися у нових бюлетенях. Експеримент

У місцевих виборах 2020 українці голосуватимуть за відкритими списками. Що це означає та як буде виглядати новий бюлетень.

Оновлене виборче законодавство передбачає бюлетені нової форми. ГО "Опора" створили макет бюлетеня з неіснуючими партіями та кандидатами, на якому можна було попрактикуватися. Також в "Опорі" розповіли, як правильно голосувати:

Бюлетень треба “читати” зліва направо. Ліворуч буде знаходитись перелік партій, праворуч - пронумерований перелік кандидатів від цієї партії, а посередині - квадратики для позначок. У першому квадратику ставимо голос за партію (можна ставити плюс,  галочку чи іншу позначку), у другому квадратику, де є трафарет, вписуємо номер кандидата. 

Важливо! Уважно вносіть цифри для голосування за кандидата. Вписуйте номер, який зазначено поряд з прізвищем кандидата максимально точно (не 3, а 03) Цифри вносьте у другий квадратик, який розкреслено у вигляді трафарету. 

Журналісти сайту 6262 вийшли на вулиці міста, щоб провести експеримент і подивитися, скільки людей зможуть розібратися у тому, як правильно голосувати у нових бюлетенях.

Як виявилося, не всі змогли розібратися на практиці, як правильно проставляти галочки, щоб їх голос зарахували. 6 людей правильно проставили всі позначки, 4 - не знали. Детальніше дивіться у нашому відео:

#Слов’янськ #новини #бюлетені #місцеві вибори #вибори 2020 #вибори в Україні #ОПОРА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...