Голосуємо по-новому. Скільки мешканців Слов’янська змогли розібратися у нових бюлетенях. Експеримент

Голосуємо по-новому. Скільки мешканців Слов’янська змогли розібратися у нових бюлетенях. Експеримент, Лідія Хаустова

У місцевих виборах 2020 українці голосуватимуть за відкритими списками. Що це означає та як буде виглядати новий бюлетень.

Оновлене виборче законодавство передбачає бюлетені нової форми. ГО "Опора" створили макет бюлетеня з неіснуючими партіями та кандидатами, на якому можна було попрактикуватися. Також в "Опорі" розповіли, як правильно голосувати:

Бюлетень треба “читати” зліва направо. Ліворуч буде знаходитись перелік партій, праворуч - пронумерований перелік кандидатів від цієї партії, а посередині - квадратики для позначок. У першому квадратику ставимо голос за партію (можна ставити плюс,  галочку чи іншу позначку), у другому квадратику, де є трафарет, вписуємо номер кандидата. 

Важливо! Уважно вносіть цифри для голосування за кандидата. Вписуйте номер, який зазначено поряд з прізвищем кандидата максимально точно (не 3, а 03) Цифри вносьте у другий квадратик, який розкреслено у вигляді трафарету. 

Журналісти сайту 6262 вийшли на вулиці міста, щоб провести експеримент і подивитися, скільки людей зможуть розібратися у тому, як правильно голосувати у нових бюлетенях.

Як виявилося, не всі змогли розібратися на практиці, як правильно проставляти галочки, щоб їх голос зарахували. 6 людей правильно проставили всі позначки, 4 - не знали. Детальніше дивіться у нашому відео:

Слов’янськ новини бюлетені місцеві вибори вибори 2020 вибори в Україні ОПОРА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
321 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі