"Ідеальний вчитель", - школярі Слов’янська про свого ідеального педагога

"Ідеальний вчитель", - школярі Слов’янська про свого ідеального педагога, Лідія Хаустова

У більшості випадків люди асоціюють школи не конкретно зі знаннями, а з вчителями, які ці знання надавали.

Які стосунки складаються у школярів з їх вчителями? Яким є ідеальний вчитель? Ці питання ми задавали школярам Слов’янська, а вони ділилися своїми думками.

Юля, 11 клас

"Мій ідеальний вчитель - це людина, яка не тільки може навчити чомусь новому? а ще й дати поради, які потім будуть корисними у житті. Це той, хто може допомогти тобі, коли це не можуть зробити батьки чи друзі. Це та людина, з якою можна обсудити будь-яку тему і той, хто не буде принижувати через зовнішній вигляд. Це вчитель, що переживає за кожного свого учня та не виділяє улюблених та ізгоїв. Вчитель, уроки якого проходять весело та цікаво. Той, хто розуміє, що підлітки дуже нестабільні і пам’ятає, що колись і сам був такий. Ідеальний вчитель - це вчитель, який любить дітей, любить себе і свою роботу, та ніколи не дасть "своїх" дітей образити".

Олександра, 7 клас

"У мене ще не було вчителя, котрого я б могла назвати ідеальним. Для мене ідеальний вчитель - це толерантна і розуміюча людина, яка спроможна привити любов до свого предмету учням. Але дітям, які нічого не хочуть вчити, дуже важко розповідати щось нове так, щоб вони зацікавилися. А купа домашнього завдання ще більше відштовхує від вивчення предметів. Я ніколи не любила або ненавиділа своїх вчителів. Я вважаю, що ідеальний вчитель може бути лише в ідеальному класі, бо він цього гідний. Усі наші вчителі мають освіту та стаж роботи, то ж розуміють свою справу.
Ідеальних вчителів не буває, але від них залежить наше майбутнє. Саме тому ми  повинні шанобливо ставитися до цієї професії та самих вчителів".

Софія, 7 клас

"Мій ідеальний вчитель - це Світлана Володимирівна. вона вчителька української мови та літератури у школі №5. Для мене вона ідеальна, бо не сварить просто так. Вона мудра та файна жіночка. Світлана Володимирівна завжди зрозуміє, якщо ти забув, як пишеться "не" з дієсловами. Моя ідеальна вчителька підтримає кожного учня в його хоббі. я вважаю її ідеальною через те6 що вона друг нашого класу".

Настя, 11 клас

"На мою думку, ідеальний вчитель - це та людина, яка має досвід у спілкуванні з дітьми. Вчитель має мати довідку, що він або вона психічно здорова людина. Вчитель має бути чуйним. Та, незважаючи на свою думку з якогось приводу, має прислухатися до думки дитини. Має слідкувати за новою програмою, щоб розповідати дітям матеріал у новому стилі. Ідеальний вчитель дає невеликий обсяг матеріалу, щоб не нагромаджувати дітей завданнями та запитаннями".

А чи був у вашому житті ідеальний вчитель? Розкажіть свою історію в коментарях.

Слов’янськ новини вчителі ідеальний вчитель школярі про вчителів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
290 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі