12:44, 11 жовтня 2020 р.
Щоденник карантину | 214-й день. 11 жовтня
Протягом минулої доби, 10 жовтня, в Україні зафіксували ще 4768 випадків Covid-19, 85 людей померли.
Найбільше нових заражень – на Харківщині, там коронавірус діагностували у ще 593 осіб, при цьому 10 хворих померли.
На Донечині коронавірусну хворобу виявили ще у 50 мешканців, зокрема у 5 дітей.
У Слов'янську за добу не зафіксовано жодного випадку інфікування.
Загалом у світі коронавірусом заразилися понад 36 мільйонів жителів планети
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зафіксувала новий антирекорд по щоденному приросту кількості заражених коронавірусом COVID-19. Про це свідчать дані на сайті організації.
Так, протягом минулої доби, 10 жовтня, у світі лабораторно підтвердили 383 359 випадків коронавірусу. Зауважимо, максимальний показник приросту хворих на COVID-19 у світі фіксують третій день поспіль.
За даними ВООЗ, лідером за кількістю нових випадків інфікування є Індія.
Через збільшення кількості інфікованих на COVID-19, країни Європи ще більше посилюють карантин. У Франції та Німеччині повертають карантинні обмеження. А у Польщі люди протестували проти антикоронавірусних заходів.
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, який разом з дружиною Меланією підчепили COVID-19, заявив, що готовий стати донором плазми крові для лікування інфікованих коронавірусом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:10
Вчора
15:25
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
11:31, 10 січня
00:00, 12 січня 2016 р.
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
live comments feed...
Коментарі