• Головна
  • Хто у Слов'янську може викликати ЦНАП та УСЗН додому
13:24, 14 жовтня 2020 р.

Хто у Слов'янську може викликати ЦНАП та УСЗН додому

Хто у Слов'янську може викликати ЦНАП та УСЗН додому

У Слов'янську Центр надання адміністративних послуг та Управління соціального захисту мають можливість обслуговувати деяких містян прямо у їх домівках. Такі виїздні прийоми доступні для всіх, хто не може потрапити до офісів самостійно.

У Слов'янську певні категорії громадян можуть замовити собі надання адміністративних та соціальних послуг за місцем проживання, якщо не можуть самі відвідати офіси ЦНАПу та УСЗН.

Начальниця ЦНАПу Ганна Головаченко розповіла, що у червні 2019 року було прийнято рішення виконкому про надання адміністративних послуг за принципом мобільного віддаленого робочого місця. За таким принципом працівники ЦНАПу виїжджають до громадян зі спеціальною валізою "мобільний адміністратор". У валізі є сканер, принтер, считувач даних з ID-картки, спеціальний модем для входу в програму. Під час виїзду адміністратори можуть надавати майже всі адміністративні послуги, окрім паспорнтних - ці послуги можна надавати тільки у приміщенні ЦНАПу по захищеному каналу зв'язку.

Хто може отримати послугу "мобільний адміністратор":

Люді з раєстрацією у Слов'янську, які:

  • мають інвалідність,
  • знаходяться у стаціонарі,
  • проходили лікування і не можуть вийти за межі подвір'я чи квартири,
  • віком 80+.

Як замовити послугу "мобільний адміністратор"

Мешканець міста може сам звернутися у Центр за телефоном. Або це можуть зробити його родичі чи сусіди. Якщо хтось представляє інтереси людини, яка має обмежені можливості, представник має прийти до ЦНАПу, написати заяву для виїзду за місцем помешкання, надати документи для підтвердження статусу людини (чому вона сама не може прийти до ЦНАПу). Також треба вказати, яка саме послуга потрібна.

Адреса: пл. Соборна, 2, місто Слов'янськ, 84122

Телефон: (06262) 2-34-81, 3-50-48

E-mail: [email protected]

Часи прийому: понеділок, середа, четвер, п'ятниця, субота - з 8.00 до 16.00; вівторок - з 8.00 до 20.00.

Опрацювання документів: понеділок, середа, четвер - з 16:00 до 17:00.

Часи прийому заяв з пакетом документів та видача їх результату згідно електронної черги: з понеділка по четвер з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00, в п’ятницю з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 15.00.

Опрацювання документів: понеділок, четвер - з 16.00 до 17.00, п'ятниця - з 15.00 до 16.00.

Аналогічна послуга виїздного прийому є в Управлінні соціального захисту населення

Заступниця начальниці УСЗН Катерина Пасічник нагадала, що минулого року для управління придбали автомобіль. Працівники використовують його для поїздок як до мешканців Слов'янська, так і Святогірська. 

Читайте: У Слов'янську УСЗН переїхало до Прозорого офісу

Таким чином надають послуги, пов'язані з призначенням різних видів соціальних допомог, оформлення пільгового статусу, перевіряють проживання тимчасово переміщених осіб.

Щоб замовити виїздне обслуговування, тут також можна звернутись в управління за телефоном або попросити уповноважену особу (родичі, друзі, сусіди). Розраховувати на таке обслуговування можуть ті ж самі категорії громадян, як і в ЦНАПі.

Читайте: Як жителям Слов'янська отримати державну компенсацію за зруйноване житло у 2014 році

УСЗН зараз знаходиться у Прозорому офісі по вул. Василівська, 11. Контактну інформацію можна знайти на сайті управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #УСЗН #ЦНАП #соціальні послуги #адміністративні послуги #обслуговування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...