• Головна
  • Загострення COVID-19 у Слов'янську: 23 хворих медпрацівники та 34 кисневих концентратори
Новина
14:12, 5 листопада 2020 р.

Загострення COVID-19 у Слов'янську: 23 хворих медпрацівники та 34 кисневих концентратори

Новина
Загострення COVID-19 у Слов'янську: 23 хворих медпрацівники та 34 кисневих концентратори

У Слов'янську збільшують кількість ліжко-місць для хворих на коронавірус та купляють додаткові кисневі концентратори.

У розмовах серед слов'янців зараз вже часто можна почути, що в когось декілька знайомих захворіли на коронавірус, в когось на сусідній вулиці людина померла від цього вірусу.

Але яка зараз у Слов'янську ситуація з поширенням та лікуванням коронавірусу? Про це 5 листопада розповідала начальниця міського відділу охорони здоров'я Олена Джим на прес-конференції у міській клінічній лікарні.

Як повідомила Олена Джим, коронавірус виявили у 1709 містян з початку пандемії (з них 94 медприцівники). Зараз в активній фазі хвороби знаходяться 628 пацієнтів, з них 52 пацієнти лікуються у стаціонарах. Начальниця відділу охорони здоров'я констатувала, що кількість пацієнтів не зменшується, а навпаки - збільшується. 

Читайте: Щоденник карантину | 239-й день. 5 листопада

Станом на сьогодні хворіють 23 медпрацівники, серед них є два лікаря анестезіолога. Через це друге хірургічне відділення клінічної лікарні не веде прийом. Тому нестача медпрацівників гостро відчувається.

В інфекціному відділенні перебувають 29 людей з COVID-19, тому у місті будуть збільшувати кількість таких місць - їх розгортатимуть у відділенні урології. За словами міського голови Вадима Ляха, наразі 40 місць є в інфекційному відділенні, ще 30 місць можна розгорнути в урології.

Від себе нагадаємо, що інфекційне відділення Слов'янська на початку жовтня почало приймати хворих на коронавірус і уклало договір з НСЗУ на оплату їх лікування. А вже наприкінці жовтня стало зрозуміло, що місць у цьому відділенні не вистачить, тому треба розгортати додаткові в урологічному відділенні.

Один з методів лікування хворих на COVID-19 - використання кисневих концентраторів. Зараз в інфекційному відділенні використовується 21 апарат, загалом їх 34. Очікуються ще 10 апаратів.

Також задіяно 6 апаратів штучної вентиліції легенів.

Олена Джим також додала, що клінічний перебіг коронавірусу дещо змінився у порівнянні з тим, що було навесні 2020 року. А саме більша кількість людей мають середньо-важкий та важкий стан. Більша кількість людей отримують ускладнення у вигляді пневмонії.

Окрім цього, у зв'язку з тим, що епідемічна ситуація у Слов'янську не покращується, вирішено поки не виводити школярів з дистанційного навчання. Діти залишаються на канікулах ще один тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #карантин #коронавірус #карантин в Україні #COVID-19 #коронавірус у Слов'янську #пандемія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...