• Головна
  • Як у Слов'янську з 18 листопада будуватимуть навчальний процес
Новина
14:28, 17 листопада 2020 р.

Як у Слов'янську з 18 листопада будуватимуть навчальний процес

Новина
Як у Слов'янську з 18 листопада будуватимуть навчальний процес

З 18 листопада у школах Слов'янська відновиться навчальний процес. Як саме він відбуватиметься?

16 листопада міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення відновити очне навчання у школах з 18 листопадаПроте, незважаючи на відкриття шкіл, діти матимуть можливість навчатись і дистанційно (за допомогою електронних щоденників, месенджерів тощо). Ця можливість залишена для учнів, батьки яких вважають небезпечним відвідування закладу освіти у зв’язку з ризиком зараження COVID-19.

Сьогодні на прес-конференції заступник міського голови Юрій Підлісний пояснив, що мова йде не про онлайн-уроки, а про завдання для самостійного вивчення матеріалу. Кожен педагог, коли готується до уроку, має планування за календарем та по уроках. У плануванні по уроках відображені завдання для вивчення в класі та для засвоєння вдома. Про обидва види завдань вчитель повідомлятиме батькам за допомогою елеткронного щоденника чи месенджерів.

Завдання батьків - проконтролювати, що дитина вдома виконала завдання, якщо вона не відвідає урок. Юрій Підлісний не заперечував, що якість знань від цього може постраждати, але це необхідна умова для безпеки.

Прогули дітям зараз ставити не будуть, бо будь-який пропуск занять вважається поважним. Але відсутні діти обов'язково мають виконувати завдання для домашнього вивчення.

Поки школи були закриті, дитячі садки працювали. За словами міського голови Вадима Ляха, їх наповненість 50-60%. Спалахів епідемії там не було. Частина батьків залишали дітей вдома, якщо була така можливість - це і дозволило знизити навантаження. 

Голова сказав, що дав рзпорядження відділу освіти щодо виплати премій вчителям у кінці року з коштів заощаджених на зарплаті. Преміювання пов'язане з додатковим навантаженням на вчителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #карантин #коронавірус #COVID-19 #коронавірус у Слов'янську #школа #діти #навчання #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...