• Головна
  • Save ФОП: у Слов'янську підприємці вийшли на мітинг - ФОТО
Новина
11:38, 1 грудня 2020 р.
2

Save ФОП: у Слов'янську підприємці вийшли на мітинг - ФОТО

Новина
Save ФОП: у Слов'янську підприємці вийшли на мітинг - ФОТО

Сьогодні у Слов'янську відбулася акція протесту представників малого бізнесу проти карантину вихідного дня та локдауну.

Ранок 1 грудня на центральному ринку Слов'янська почався з акції протесту підприємців та представників малого бізнесу. Мітингувальники вимагали від влади не знищувати малий бізнес, а підтримати його.

"Якщо введуть локдаун, нам не буде чим годувати дітей, тому що ми самі заробляємо та платимо податки, у нас немає ніяких доплат і дотацій", - казали підприємці.

Представники бізнесу наголошували на тому що в країні діють подвійні стандарти, а саме: 

"Чому працюють великі мережі, а нас закривають на карантин вихідного дня, на повний локдаун?"

Підприємці оголосили, що вони проти карантину та вимагали дати можливість кожному українцю легко вести та відкривати свою маленьку справу. Також вимагали прийняти законопроєкти № 3853-1, 3853-2, 3993. Ці законопроєкти дозволяють зберегти спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

На мітингу також був присутній міський голова Вадим Лях. Під час спілкування з мітингувальниками він погодився із тим, що економіку Слов'янська формує малий бізнес, оскільки тут немає великих містоутворюючих заводів як у Краматорську.

Голова прокоментував, що наразі очікують рішень від центральної влади країни, які дозволять регулювати на місцях введення карантину вихідного дня та локдауну. Але поки що офіційних підтверджень таких рішень немає. 

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #бізнес #підприємці #ФОП #ринок #карантин #локдаун #мітинг #акція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Сергій
1 грудня 2020 р., 20:50
А как за зє топили  и его зе-компанию . При Порошенко так "сложно" бьіло ,аж жуть. Последнее "забирали". И вот пришла "народная " власть. Наканєцтва! Зато "поржем"!.Только вот "ржание" какое-то грусное вьіходит🤔. Грабли наше все! Сначала "синие" потом "зеленьіе" ,но главное чтоб   не проукраинские, не мешали жить .
Сергій
3 грудня 2020 р., 08:22
Коментарий модераторьі  не пропустили... Написал  абсолютно адекватно ,без матов   .Ну-ну ... Просто добавлю .То ,что мьі видим - результат слов и заблуждений " мьі вне политика", "ой,а давайте не будем про политику" и т.д. Нет ,дорогие , так не бьівает .Если вьі не интересуетесь политикой ,то политика интересуется  вами. Большинства вьібрало абсолютно непрофпригодного  Президента ,а он ,в свою очередь , набрал команду таких же ,плюс подтянулись  куча разного рода аферистов. Результат ...Вот вам результат. Мьі все в ответе за свой вьібор и свои поступки и теперь имейте смелость и здравьій ум признать єто.И не надо только "голову в песок  засовьівать" и надевать  " белое пальто" как єто делают многие журналистьі и "лидерьі мнений". Вьі єтим делаете только хуже..#SAVE МОЗГИ
Оголошення
live comments feed...