• Головна
  • Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2)
17:14, 15 січня 2021 р.

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2)

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2)

Продовжуємо знайомитись із новообраними депутатами Слов’янської міської ради. 

У “Опозиційної платформи - За життя” найбільше представництво у Слов’янській міський раді. 14 депутатів висували свої кандидатури саме від цієї партії і вступили у свої обов’язки на першій сесії міської ради. 

Сьогодні продовжуємо знайомитись з депутатами від ОПЗЖ. Минулого разу ми вже писали про сімох представників партії. 

Читайте тут: Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє

Сьогодні познайомимось з другою частиною депутатів. 

Ляховой Євген Анатолійович 

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2), фото-1

Ляховой Євген Анатолійович - народився 17.08.1963 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Автошлях-Автотрейд", директор, місце проживання: м. Слов’янськ, Краматорський р-н, Донецька обл - повідомляють на ЦВК. Депутат Словʼянської міської ради 8-го скликання. Округ 4. 

На сайті bihus. декларації зазначено, що Євген Ляховой, окрім заробітної плати на основному місці роботи, отримує пенсію. У графі “Грошові активи” значиться сума 167000 UAH. Депутат також має легковий автомобіль SSANG YONG. 

Ляховой Євген займав посаду засновника у підприємствах: "НАДЗВИЧАЙНО ГАРНІ ЛЮДИ 2016", "ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ ТРАНС ОЙЛ" - пишуть на сайті YouControl.

Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня предʼявлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня - пишуть Чесно.

Мирзаханов Ернест Араратович

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2), фото-2

Мирзаханов Ернест Араратович - народився 27.04.1987 р. у м. Баку, Азербайджан. Освіта вища, безпартійний. Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Слов’янськ, Краматорський р-н, Донецька область - пишуть на ЦВК. Депутат Слов’янської міської ради 8 скликання, округ №1.  

Відомо, що Ернест Араратович є керівником готельно-ресторанного комплексу у Святогірську. 

Читайте також: Уповноважений по правам людини побив охоронця у Святогірську (подробиці)

Має дружину і сина, - зазначено на сайті bihus.декларації. Має квартиру у співвласності з батьком, матір’ю і сестрою, загальна площа 64 м2.

Окрім доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, Ернест Араратович задекларував дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) і соціальну допомогу на ім’я дружини. 

Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Особов Іван Павлович 

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2), фото-3

Особов Іван Павлович - народився 17.09.1985 р., освіта вища, безпартійний, Донецька регіональна організація "ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ", прес-секретар Секретаріату, місце проживання: м. Слов’янськ, Краматорський р-н, Донецька області - пишуть на ЦВК. Депутат Словʼянської міської раді 8-го скликання, округ 2. 

У 2014 році самовисувався до Верховної Ради 8-го скликання, за 47 округом (не було обрано) - пише Чесно. Також вказана робота помічником Королевської Наталії (Верховна Рада, 8) на громадських засадах. 

Одружений, має доньку. Має квартиру у Луганській області площею 52,1 м2. Власник легкового автомобіля Chevrolet Aveo 2007 року випуску. 

Має грошові активи у розмірі 50000 UAH, 1000 USD, на дружину задекларовано 1000 EUR. 

Під час передвиборчої кампанії місцевих виборів 2020 активно підтримував Павла Придворова. 

Парінова Анжела Олександрівна 

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2), фото-4

Парінова Анжела Олександрівна - народилася 01.03.1990 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Слов’янськ, Краматорський р-н, Донецька області, повідомляють на ЦВК. Депутатка Слов’янської міської ради 8-го скликання, 2 округ. 

А от в декларації вже вказано місце праці: Миколаївська область, помічник приватного нотаріуса Миколаївського міського нотаріального округу Рибачук О.В. Отримує заробітну плату за основним місцем роботи. 

Має квартиру у співвласності площею 51,1 у Слов’янську та у м. Миколаєві (інше право користування). 

Має легковий автомобіль MERCEDES-BENZ 2018 року випуску.  

Анжела Парінова задекларувала також грошові активи готівкою у сумі 7600 USD. 

Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня предʼявлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Парінова Лариса Анатоліївна 

Парінова Лариса народилася 10.02.1967 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Лікувально – діагностичний центр", головний бухгалтер, місце проживання: м. Слов’янськ, Краматорський р-н, Донецька область - пишуть на ЦВК. Депутатка Слов’янської міської ради 8-го скликання, округ 4. 

Депутатка має квартиру у Слов’янську (співвласність), загальною площею 51,1 м2 - пишуть на bihus.декларації. 

Отримує заробітну платню за основним місцем роботи і за сумісництвом. 

Лариса Парінова задекларувала грошові активи у сумі 60000 USD (готівкові кошти), а також 883000 UAH (кошти, позичені третім особам). Суми, що зазначені у іноземній валюті, переведені в грн за курсом на 31 грудня звітного року.

В особливостях декларації Парінової Лариси також зазначили, що активи в 10+ разів перевищують доходи. 

На сайті YouControl  зазначено, що Парінова Лариса займала посаду співзасновниці у організації Споживче товариство "ПРОМТОРГЕКСПОРТ". Розмір внеску до статутного фонду від Лариси Анатоліївни: 2 500,00 грн. 

Основний вид діяльності - виробництво фанери, дерев'яних плит і панелей, шпону. Інші види діяльності: лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві, лісопильне та стругальне виробництво, оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, неспеціалізована оптова торгівля. 

Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня предʼявлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня. Судимість відсутня - пишуть на Чесно.

Петренко Анатасія Анатоліївна 

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2), фото-5

Петренко Анастасія народилася 20.08.1986 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", КЗ "Центр культури і дозвілля м.Слов’янська", режисер, місце проживання: м. Слов’янськ, Краматорський р-н, Донецька області - ЦВК. Депутатка Слов’янської міської ради 8 скликання.

Має у власності квартиру у Слов’янську площею 49,0 м2 - пишуть на сайті bihus.декларації.  В джерелах доходу Анастасії значаться аліменти. Грошові активи зазначені у сумі 20 000 UAH (готівкою). 

Анастасія Петренко є членом громадського об’єднання ЖІНКИ ЗА МИР та вказана, як її співзасновниця - пишуть на YouControl.

Анастасія Петренко значилась, як помічниця депутатки 9 скликання Наталії Королевської (Політична партія “Опозиційна платформа - За життя). Також відома, як керівниця творчого центру “Анастасія”. 

На сторінці у Facebook сама Анастасія Петренко вказала інформацію про те, що вона є засновницею у Платформа Инициатив Команды Анастасии Петренко, засновницею в "Академия Праздника". 

Придворов Павло Анатолійович 

Нові депутати у Слов'янську. ОПЗЖ. Досьє (Ч.2), фото-6

Павло Придворов народився 5 лютого 1971 року у м. Слов’янську Донецької області. Громадянин України. Освіта: вища, Слов’янський державний педагогічний інститут, економіст.

Місце роботи: Голова правління Публічного акціонерного товариства «Слов’янський машинобудівний завод». 

У 2014 році під час захоплення Слов’янська проросійськими терористами Павло Придворов голосував за створення т.зв. «Слов'янської народної дружини», яка пізніше посприяла окупації міста, а також голосував за проведення т.зв. «Референдуму про незалежність ДНР».

У серпні 2014 року Придворов виконував обов’язки міського голови Слов’янська. Тоді незадоволені мешканці міста влаштовували протести. Біля міськради виставляли сміттєві баки з написом прізвищ політиків (на одному з баків було прізвище і нинішнього міського голови Вадима Ляха), яких вважали зрадниками. За словами мітингувальників, ці чиновники працювали раніше на сепаратистів і зараз знову можуть 'здати' місто.

У жовтні 2014 року Придворов подав заяву про дострокове припинення своїх повноважень.

У 2015 році був обраний депутатом Слов'янської міської ради (Донецька область) по 19 округу. На виборах балотувався від партії “Опозиційний блок”. До цього був у “Партії регіонів”. Згодом перейшов у партію “Опозиційна платформа - За життя”, від неї і балотувався на посаду міського голови Слов’янська. Набрав 10 тис 415 голосів. 

Читайте також:

Нові депутати у Слов’янську. Європейська Солідарність. Досьє

Нові депутати Слов’янська. Партія «Миру та розвитку». Досьє

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #депутати #досьє #ОПЗЖ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...