Мешканців Слов’янська запрошують обговорити план роозвитку курорту

Мешканців Слов’янська запрошують обговорити план роозвитку курорту, Лідія Хаустова

Мешканцям Слов’янська пропонують долучитися до обговорення проєкту програми забезпечення діяльності і розвитку РЛП "Слов’янський курорт".

Програма забезпечення діяльності і розвитку Регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт» на 2021 – 2023 роки» розроблена, щоб забезпечити ефективне функціонування та сталий розвиток регіонального ландшафтного парку.

Це сприятиме збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття, відтворенню природних комплексів та об’єктів, близького до притаманного їм природного стану, створенню належних умов для організованого відпочинку населення та організації туризму в природних умовах.

Парк є об’єктом природно-заповідного фонду України, бюджетною, неприбутковою, природоохоронною рекреаційною установою місцевого значення та охороняється як національне надбання.

Загальна площа РЛП становить 431,3 га, до складу якого на теперішній час входять землі 31 власника чи землекористувача, з яких  найбільшими є землі Слов'янської міської ради - 209,92 га,  землі ДП СКРЦ «Слов’янський курорт» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» - 152,95 га  та землі ДП «Слов’янський лісгосп» - 31,3 га.

У програмі, перш за все, піднімуть питання пов’язані із недосконалістю системи управління у цій сфері, низьким рівнем бюджетного фінансування, матеріально - технічного забезпечення, недостатнім розвитком спеціальних наукових досліджень, слабкою правовою відповідальністю за порушення режиму природно - заповідних територій.

Основними завданнями Проекту організації території є:

- визначення стратегії розвитку парку на десять років;

- проведення науково обґрунтованого функціонального зонування території парку та встановлення територіально диференційованого режиму охорони, використання та відтворення його природних комплексів, біологічного і ландшафтного різноманіття, історико-культурних комплексів і об’єктів;

- визначення відповідно до стратегії та на її виконання конкретних, ефективних заходів з розвитку парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів на п’ять років.

Сам проєкт можна подивитися за ПОСИЛАННЯМ.

Зауваження та пропозиції до проєкту Програми забезпечення діяльності і розвитку Регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт» на 2021-2023 роки та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються на електронну адресу відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради: [email protected] з темою листа «До проєкту Програми, до Звіту про СЕО» або шляхом залишення власного коментаря на цій сторінці у термін до 13 лютого 2021 року.

Телефон для довідок: (06262) 2-03-16.

Слов’янськ новини Славянск новости РЛП Слов’янський курорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
214 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі