
17:09, 2 лютого 2021 р.
Нова петиція у Слов’янську. Встановити пішохідний перехід зі світлофором

Авторка петиції просить встановити пішохідний перехід на вулиці Олекси Тихого.
На сайті місцевих петицій Edem з’явилось звернення щодо встановлення світлофора з пішохідним переходом на вулиці Олекси Тихого.
Йдеться про ділянку дороги від кільця м-ну Черевківка до кладовища. За словами авторки петиції Анастасії Сердюк, дорогу тут перейти дуже важко, особливо у темний час доби.
"Машины по этой улице не придерживаются правил скорости. Переходить дорогу очень опасно" - написала Анастасія.
Якщо ви бажаєте підтримати петицію, переходьте за посиланням. Початок збору підписів - 1 лютого 2021 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:45
5 червня
16:37
5 червня
13:55
5 червня
13:20
5 червня
12:01
5 червня
Спецтема
Оголошення
11:38, 28 травня
02:29, 29 травня
15:30, 29 травня
13:44, 30 травня
2
15:17, 29 травня
18
Коментарі