Міфи про автоцивілку онлайн

Міфи про автоцивілку онлайн

Кажуть, що автоцивілка онлайн ще не працює, не всі поліцейські знають про неї, вона може загубитися, чи хто зна що з нею може відбутися в інтернеті. Спробуємо повністю розвінчати ці та інші міфи навколо автоцивілки оформленої в режимі онлайн.

Міф 1. Поліцейські не “сприймають” осаго онлайн

Такі випадки насправді були, але ще в далекому 2018 році. Зараз все змінилось. Вже з 27.03.2019 електронні поліси автоцивілки осаго закріплені у ПДР (п.2.1). Це означає що водії можуть показувати поліси автоцивілки як в паперовому вигляді, так й у візуальному вигляді, якщо це електронні поліси.

Мій 2. Електронні поліси працюють лише при наявності інтернету

Насправді електронні поліси це такі ж самі поліси як і традиційні паперові. Різниця лише в тому, що електронний поліс ОСАГО - це електронний файл у форматі PDF. Якщо цей файл завантажити у смартфон (планшет, компьютер тощо) то він відкриється незалежно від того, є інтернет чи ні.

Міф 3. Поліс ОСАГО онлайн не працює якщо телефон (планшет) відключений

Електронний поліс ОСАГО на відміну від традиційного паперового може зберігатися не лише на одному пристрої. Після оформлення електронної автоцивілки її копія автоматично відправляється на електронну скриньку клієнта страхувальника. А це означає що ви можете відкрити свій поліс на чужому гаджеті. Також осаго онлайн можна відправити заздалегідь на телеграм або вайбер товариша (родича тощо). Таким чином ви завжди зможете його продемонструвати навіть за допомогою друзів чи знайомих.

Міф 4. Електронний поліс залежить від роботи смартфону

Обов’язкова страховка авто в електронному вигляді - це електронний файл у форматі PDF. Якщо цей файл роздрукувати на звичайному стандартному чистому аркуші А4 - то ви отримаєте вже паперову версію електронного полісу. Цей роздрукований паперовий поліс має таку ж юридичну й “фізичну” силу як і традиційний жовтий бланковий поліс автоцивілки.

Міф 5. Електронний поліс можна оформити лише самостійно

Обов'язкову страховку авто онлайн можна придбати самостійно на сайті страхового агрегатора, наприклад на rinokstrahovka.ua, або звернувшись до онлайн підтримки сервісу (за допомогою чату, вайберу або телеграму). Це означає, що якщо у вас немає часу, бажання чи досвіду самостійного замовлення та оплати на сайті, ви можете скористатися допомогою досвідчених страхових спеціалістів, які для вас придбають поліс осаго онлайн.

Міф 6. Електронні поліси дорожчі за традиційні бланкові

Насправді все навпаки. Страхові компанії застосовують додаткові заохочувальні знижки, якщо поліс буде оформлений дистанційно онлайн. І це зрозуміло, адже офіси, заробітна плата співробітників та додаткова канцелярія - це витрати страхової компанії які тільки збільшують ціну автоцивілки.

Міф 7. Електронні поліси краще придбати на сайті страхової компанії

Більше 40 страхових компаній в Україні мають ліцензію на Автоцивілку осаго, в тому числі онлайн. Кожна з цих компаній, як правило, пропонує переваги, але не розповідає про недоліки. Якщо ви хочете порівняти всі пропозиції на страховому ринку за ціною та якістю, в одному місці, краще скористатися онлайн страховим агрегатором rinokstrahovka.ua. Завдяки зручним онлайн інструментам сервісу ви побачите об'єктивну картину ринку автоцивілки та отримаєте ще й додаткову знижку від сервісу. Якщо вам потрібна автоцивілка осаго онлайн - то це rinokstrahovka.ua.

Міфи про автоцивілку онлайн, фото-1
страховка авто страховка онлайн осаго онлайн автоцивілка поліс осаго
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
20 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі