Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото)

Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою , Олександра Пилипенко

Словміськводоканал проводить ремонтні роботи, на водопровідних мережах у центрі міста стався порив. 

Сьогодні на вулиці Банківській екскаватор з ковшем працює з самого ранку, він розчищає намерзлу воду, яка всю ніч текла з водопровідних труб. 

Як виявилось, на вулиці Корольова стався порив на ввідній трубі у будинок. На об’єкті зараз працює бригада Словміськводоканалу у складі 7 людей. Шукають місце пориву, одночасно з ковшем працює бочка, яка відкачує воду. 

За словами начальника водопровідних мереж Словміськводоканалу Новікова Олексія, наразі відбувається пошук місця пориву. Про строки проведення ремонтних робіт казати поки зарано. Зрозуміло, що труби старі і зношені, проте навіть ті мережі, які були у більш-менш задовільному стані, не витримують перепаду температур. Відбувається просадка ґрунту і у результаті - порив. 

На офіційному сайті Словміськводоканалі повідомляють про проведення робіт за такими адресами: 

– вул.Корольова,15

– вул.Добровольського,2

– вул.Селянська,40

– вул.Краснодарська,75

– вул.Гагаріна,2

– пров.Вчительський,4

Можлива часткова або повна відсутність водопостачання до закінчення ремонтних робіт.

  • Залізничний
  • Східний
  • Центр
  • Черевківка
Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-1 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-2 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-3 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-4 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-5 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-6 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-7 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-8 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-9 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-10 Аварія на водопровідних мережах. Центральні вулиці Слов’янська заливає водою (фото) , фото-11
Слов’янськ новини водоканал порив роботи вода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
977 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі