У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри

У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, Вікторія Повержук

У центральній бібліотеці Слов'янська 26 лютого відбувся Відкритий фестиваль-конкурс пам'яті Володимира Сосюри "Любіть Україну".

У центральній бібліотеці ім. Петренка вже четвертий рік поспіль відбувається Відкритий фестиваль-конкурс імені Володимира Сосюри. Цього року навіть карантинні обмеження не стали йому на заваді. 

Володимир Сосюра - український письменник та поет-лірик, який народився у місті Дебальцево, що на Донеччині. Але працював у Слов'янську. Саме тому перший фестиваль його пам'яті у 2007 році відбувся саме у Дебальцевому. Але потім його перенесли у Слов'янськ.

Фестиваль у 2021 році, який розпочався вранці 26 лютого, можна вважати всеукраїнським, оскільки в ньому беруть участь мешканці Донецької, Луганської, Полтавської, Львівської, Івано-Франківської, Сумської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської, Волинської, Чернівецької, Закарпатської областей. Свою творчість та майстерність демонстрували митці різних сфер - читці, поети, фотохудожники та художники.

Цього року фестиваль перейшов частвоко в онлайн-режим, оскільки учасники надсилали відео зі своїми виступами, а частина запрошених була присутня дистанційно.

Усі роботи та виступи оцінює журі, яке також складається з представників різних областей. Серед гостей на фестиваль завітав, зокрема, і правнук великого поета Олексій Сосюра.

Перед початком фестивалю пам'ять Володимира Сосюри вшанували молитвою. Члени журі наголосили, що в цьому конкурсі головне - не перемога молодих учасників, а сам факт того, що вони продовжують звертатися до творчості поета.

У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-1 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-2 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-3 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-4 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-5 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-6 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-7 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-8 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-9 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-10 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-11 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-12 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-13 У слов'янській бібліотеці відбувся всеукраїнський фестиваль пам'яті Сосюри, фото-14

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал

Славянск новости Донецкая область Слов'янськ новини бібліотека фестиваль конкурс поезія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
199 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі