IREX в Україні шукає партнера серед неурядових організацій для проєкту "МолодьТуТ"

IREX в Україні шукає партнера серед неурядових організацій для проєкту "МолодьТуТ", Сайт міста

IREX в Україні шукає партнера серед українських неурядових організацій для реалізації проєкту з розбудови спроможності молодіжних просторів «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді», що виконується в рамках програми «Мріємо та діємо» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Проєкт «МолодьТуТ» буде впроваджено в Івано-Франківській, Рівненській, Київській, Одеській, Херсонській та Харківській областях. Відібрана організація буде працювати з 12 молодіжними просторами в зазначених областях та координуватиме команди молодіжних просторів та надаватиме підтримку й навчання, що сприятиме розвитку їх організаційної спроможності. 

Коли проєкт впроваджуватиметься? - Орієнтовно з 01 квітня 2021 – 30 вересня 2022 (18 місяців). 

Хто може податися? - Громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, асоціації чи консорціуми організацій. 

Які документи треба подати? - Заповнену заявку на участь в конкурсі та детальний бюджет. 

Коли дедлайн? - Заявка та бюджет мають бути надіслані на адресу [email protected] до 23:59 14-го березня. 

Детальніше з умовами подачі проєктної пропозиції для проєкту можна ознайомитися за посиланням - http://bit.ly/3sxE8NY

Де можна отримати більше інформації? – Про грантові можливості програми “Мріємо та діємо”  можна дізнатися тут - https://www.mriemotadiemorazom.org/

Програма “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін. 

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Слов’янськ грант новини Донеччина проек IREX
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
28 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі