Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня

Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, Лідія Хаустова

Сьогодні, 8 березня, напевно, багато жінок отримали привітання.

Хтось спокійно приймає привітання із "днем весни та ніжності", хтось згадує про боротьбу за права жінок, інші відмовляються від свята, як від пострадянської згадки.

Організація "Гендер в деталях" зібрала спогади жінок про найдивніші на їх думку святкування 8 березня, та подарунки, якими принижували жінок.

Для багатьох цей день був доволі травматичним: когось присоромлювали за те, що вона не може варити борщ у 10 років, а в когось взагалі кидали печивом.

Діліться в коментарях, чи бувало у вас щось подібне?

Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-1 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-2 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-3 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-4 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-5 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-6 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-7 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-8 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-9 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-10 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-11 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-12 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-13 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-14 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-15 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-16 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-17 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-18 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-19 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-20 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-21 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-22 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-23 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-24 Як не треба. Історії жінок про дива і приниження під час святкування 8 березня, фото-25
Слов’янськ новини Славянск новости 8 березня свято жінок міжнародний день боротьби за права жінок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
109 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі