• Головна
  • У Слов'янському музеї працює виставка старих та раритетних телефонів
Новина
13:19, 17 березня 2021 р.

У Слов'янському музеї працює виставка старих та раритетних телефонів

Новина
У Слов'янському музеї працює виставка старих та раритетних телефонів

З початку березня у Слов'янському краєзнавчому музеї працює дві виставки.

Одна з виставок, які наразі працюють у краєзнавчому музеї, має назву "Історія телефону". Вона відкрилася до 145-річчя винаходу.

Датою народження першого електричного телефону вважається 14 лютого 1876. Цього дня в американське патентне відомство надійшло дві заявки на апарат для передачі звуків на відстань за допомогою електричного струму. Перша належала американському викладачу А. Г. Беллу. Друга, що надійшла на дві години пізніше, - американському фізику І. Грею.

Обидві заявки були принципово різні. Белл сконструював електромагнітний передавач (мікрофон), в якому переданий в лінію струм змінювався внаслідок зміни магнітного потоку. Грей пропонував зовсім інший метод зміни струму: внаслідок зміни при коливаннях мембрани електричного опору стовпчика провідної рідини.

Белл патентував майже готовий пристрій. Грей подав лише попереднє повідомлення про намір винайти пристрій із зазначенням пропонованого принципу його дії. 

Також у музеї працює виставка нових надходжень до художньої колекції. Представлені роботи, які передали музею на постійне зберігання автори, організації та приватні особи. 

Особливу увагу привертають твори відомих майстрів, а саме Савченка Ю.Г. та Загнібеди П.С. Виставка працює щодня без вихідних, з 9.00 до 16.00.

Підписуйтесь на наш Instagram та Telegram канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #музей #виставка #краєзнавчий музей #картини #живопис #історія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...