• Головна
  • Де у Слов’янську можна отримати соціально-психологічну допомогу
13:14, 13 травня 2021 р.

Де у Слов’янську можна отримати соціально-психологічну допомогу

Де у Слов’янську можна отримати соціально-психологічну допомогу

Жителі Донецької області протягом 2020 року отримали 14 181 консультацію від мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Більша частина звернень стосувалась домашнього насильства (53,4% консультацій), а темою кожної десятої консультації був COVID-19 (10,2% консультацій). Від дітей надійшло 7,7% звернень.

Про це повідомляють на сайті Донецької ОДА.

Соціально-психологічну допомогу постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства у Донецькій області надають 6 мобільних бригад, що розміщені у Бахмуті, Волновасі, Костянтинівці, Краматорську, Селидовому та Слов’янську.

Номера телефонів мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, яка діє по Слов’янську, Святогірську, Лиману та районам: 099 366 63 29, 093 379 20 91

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги - це команда практичних психологів та соціальних працівників, що надають екстрену та планову допомогу постраждалим (дорослим та дітям) від домашнього або гендерно зумовленого насильства.

Що роблять мобільні бригади?

  • Надають психологічну допомогу постраждалим особам;
  • Протягом однієї доби надають соціально-психологічну допомогу постраждалим, що потребують термінової допомоги, зокрема кризового та екстреного втручання;
  • Інформують про послуги - медичні, соціальні, психологічні, правові - які постраждалі можуть отримати для подолання наслідків насильства та про місця їхнього отримання;
  • Пояснюють постраждалим особам їхні права, визначені законом, та розказують про можливості отримання допомоги;
  • Проводять інформаційно-просвітницьку діяльність щодо форм, проявів та наслідків насильства, а також здійснюють заходи для запобігання та протидії насильству.

Перелічені вище соціальні послуги можна отримати телефоном, за допомогою відеозв’язку або під час особистого виїзду мобільної бригади. У період карантинних обмежень виїзди мобільних бригад здійснюються лише у кризових випадках, коли існує загроза життю та здоров’ю постраждалих.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) забезпечує діяльність 12 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей в рамках проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми гендерно зумовленого насильства та насильства проти хлопців, дівчат, чоловіків та жінок у східних регіонах України», який фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF).

Де у Слов’янську можна отримати соціально-психологічну допомогу, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #психологічна допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...