• Головна
  • У Слов’янську нагородили переможців та учасників Малої академії наук України
10:50, 18 травня 2021 р.

У Слов’янську нагородили переможців та учасників Малої академії наук України

У Слов’янську нагородили переможців та учасників Малої академії наук України

Сьогодні у Слов’янську відбулось нагородження переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 

Наша молодь - це надія і віра у світле майбутнє України. Слов’янську є ким пишатись, адже у наших навчальних закладах багато талановитих, обдарованих і розумних дітей.

Сьогодні у міській раді відбулось нагородження переможців і учасників Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН зі Слов’янська.

Мала академія наук - це унікальний простір для розвитку дослідницьких здібностей дітей, молоді та вчителів. 

У Слов’янську територіальне відділення Малої академії наук України працює вже більше 20 років. Багато хлопців і дівчат спробували себе у науці і разом зі своїми наставниками написали не один десяток, а то і не одну сотню дослідницьких робіт. 

Участь у конкурсі беруть майже всі навчальні заклади міста, - розповіла головна спеціалістка відділу освіти Марина Бугайова. Проте, найбільше учасників представляє Слов’янський педагогічний ліцей. 

Як же відбувається конкурс? Учні обирають напрямок роботи, за яким хочуть у подальшому працювати. Це може бути мовознавство, фізика, математика, англійська, українська мови, історичні науки та ін. Разом із своїм наставником обирають тему,  ретельно її опрацьовують, а потім пишуть наукову роботу, яку у подальшому захищають на конкурсі.

У навчальному році 2020-2021 у І міському етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт участь взяли 19 молодих науковців зі Слов’янська. Це представники педагогічного ліцею, ЗОШ №11 і №12.

За підсумками участі у ІІ обласному етапі конкурсу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України переможцями стали: 

І місце : ліцеїсти Кайдан Єлизавета, Хмельова Діана, Кулєшова Наталія, а також учениця ЗОШ №11 Ткач Марія. 

ІІ місце: ліцеїсти Діденко Аліна, Новакова Ганна, Мєзєнцева Ольга, Бурлака Андрій. 

ІІІ місце: ліцеїсти Тараненко Данило, Смирнова Софія. 

Грамотами Донецької держадміністрації Департаменту освіти і науки також нагороджені наукові керівники учасників МАН: директорка Слов’янського педагогічного ліцею Оксана Бабенко, викладачі педліцею Людмила Самохвалова (фізика), Горбань Наталя (біологія), Калмикова Марина (українська мова і література), Іваненко Юрій (інформатика), Кравець Олена (історія) і директор ЗОШ №11 Мицько Віктор. 

Дипломом лауреата стипендії президента України нагородили Паршикова Анатолія, випускника педагогічного ліцею. 

Вітаємо юних науковців та їх керівників! Бажаємо подальших успіхів і натхнення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #науковці #МАН #нагородження #педліцей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...