17:18
Вчора
У цьому році День вишиванки відзначає свою 15 річницю. Велике свято розпочалося о 14 годині з виступу етно-гурту "Буття" та виставки вишиванок. Все це проходило біля центральної бібліотеки.
Читайте: День вишиванки у Слов’янську. Фото з соцмереж
А вже о 17 годині люди у вишиванках почали збиратися на Соборній площі, звідки рушили у вишиванковій ході. Від площі хода пройшла до парку Шовковичного, а там концертна програма продовжилася. Як проходило свято, дивіться у відео:
Коментарі