• Головна
  • В Україні з'явився інклюзивний додаток для розвитку мовлення
Новина
14:10, 21 червня

В Україні з'явився інклюзивний додаток для розвитку мовлення

Новина
В Україні з'явився інклюзивний додаток для розвитку мовлення

17 червня презентували перший україномовний додаток Digital Inclusion для розвитку та відновлення мовлення. 

В Україні вже доступний для завантаження в App Store та Google Play перший україномовний застосунок для ровитку мовлення Digital Inclusion. Додаток можна застосовувати для розвитку й відновлення мовлення, соціалізації та реабілітації людей з розладами аутиcтичного спектру, після перенесених хвороб (зокрема після інсульту), коли вербальна комунікація не може відбуватися. 

Його презентція відбулася 17 червня. - повідомляється на сайті МОН.

На презентації зауважили, що додаток розвиває не тільки мовлення, а й творче мислення, а також популяризує культурну спадщину України. Додали також, що застосунок підійде і для дітей, і для дорослих.

Реабілітація мовлення відбувається через розділи "Слова" (універсальний словник із зображеннями та аудіосупроводом) та "Мої набори" (індивідуальний словник із зображеннями та аудіосупроводом, який можна розширити самостійно).

У розділі "Творчість" є завдання різного рівня складності. Для того, аби створювати у цьому розділі різнокольорові композиції, свої роботи у петриківському та самчиківському стилі надала художниця Оксана Лупич. Також там представлені трипільські орнаменти.

Мобільний застосунок розроблено у межах проєкту «Цифрова інклюзія» за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ГО «Здорове суспільство» та «ДивоГра» за участі VRGSoft. 

#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #карантин #МОН #додаток #освіта #інклюзівя
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...