• Головна
  • Україна програла Англії у чвертьфіналі Євро 2020. Як проходив матч
11:12, 4 липня 2021 р.

Україна програла Англії у чвертьфіналі Євро 2020. Як проходив матч

Вчора на "Стадіо Олімпіко" у Римі пройшов останній чвертьфінал Євро-2020, у якому збірна України зустрічалася з Англією.

Українська майже одразу пропустила перший м'яч і отримала рахунок 1:0 на четвертій хвилині. Перший тайм пройшов із цим рахунком.

Другий тайм почався зі штрафного у ворота України, який закінчився голом. Через зовсім недовгий час англійці забили ще один м'яч. 3:0 стали критичнимим для нашої збірно. Згодом англійці забили ще раз - 0:4 на користь Англії у підсумку. Україна не змогла забити жодного м'яча, хоча мала декілька гострих моментів.

Один з найкращих моментів був на 69-й хвилині, коли помилився на виході Пікфорд і Яремчук мав нагоду пробити здалеку в пусті ворота, але влучив у Вокера.

Але до кінця гри рахунок не змінився - 0:4 й Англія проходить у півфінал, а Україна їде додому.

Багато людей у соцмережах обурилися грі, але нагадаємо, що збірна України з футболу вперше вийшла у чвертьфінал Євро 2020, обійшла далі, ніж такі команди як Франція, Німеччина та Португалія.

У збірної Англії були очевидні переваги. Імениті гравці збірної виступають за такі клуби, як Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Ліверпуль і не тільки.