• Головна
  • Бойовику, який воював на стороні "ДНР" у Слов’янську, повідомили про підозру
09:05, 9 липня 2021 р.
1

Бойовику, який воював на стороні "ДНР" у Слов’янську, повідомили про підозру

Бойовику, який воював на стороні "ДНР" у Слов’янську, повідомили про підозру

Бойовику незаконних збройних формувань РФ, який воював проти ЗСУ в районі Слов’янська та Дебальцевого, заочно повідомили про підозру.

37-річному заступнику командира однієї з розвідувальних рот «Крим» 3 окремої мотострілецької бригади 1 Армійського корпусу Народної міліції «ДНР» заочно повідомили про підозру в участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Досудовим розслідуванням встановили, що з травня 2014 року чоловік у складі НЗФ РФ бере участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях Донецької області проти Збройних сил України та інших військових формувань України задіяних у зоні проведення ООС.

Зокрема, зловмисник воював поблизу міст Слов’янськ та Дебальцеве.

Досудове розслідування здійснюється співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #НЗФ #ДНР #війна на Донбасі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Атос
10 липня 2021 р., 09:34
А Ляха, который является чистым сепаром, протягивают в главу военно-гражданской администрации.  И не кто нибудь, а губернатор. Это как ? В Славянске что нет офицеров ?
Оголошення
live comments feed...