• Головна
  • Відпочинок 2021 | Кінбурнська коса. Де жити і як відпочивати
12:39, 11 липня 2021 р.

Відпочинок 2021 | Кінбурнська коса. Де жити і як відпочивати

Відпочинок 2021 | Кінбурнська коса. Де жити і як відпочивати

Сайт 6262.com.ua продовжує розповідати про варіанти відпочинку в Україні. І сьогодні відправляємося на відпочинок на Кінбурнську косу.

Кінбурнська коса – так називається вузька та довга ділянка суші на Кінбурнському півострові, поруч з місцем, де Дніпро-Бузький лиман зливається з Чорним морем. 

Кінбурнської косою, або Кинбурном називають півострів у Чорному морі протяжністю 45 кілометрів на стику Херсонського і Миколаївського регіонів. Розташовується дивовижної краси півострів між Ягорлицькою затокою і Дніпровсько-Бузьким лиманом.

Кінбурнська коса являє собою унікальне поєднання довгої прибережної смуги, піщаних барханів, хвойних та дубових лісів.

Курорт являє собою сорокакілометрову ділянку суші шириною близько 8-10 кілометрів, що утворився між Чорним морем і Дніпро-Бузьким лиманом. Кінбурнська коса, відпочинок на якій багато жителів України тільки починають освоювати, славиться своєю чистотою, неймовірно красивими видами, а також протяжним за часом пляжним сезоном.

Відпочинок 2021 | Кінбурнська коса. Де жити і як відпочивати, фото-1

Ціни на житло

Шикарних умов відпочинку на косі ви не знайдете. На курорті існують проблеми з регулярним водопостачанням, іноді пропадає електрика. Готелі (їх небагато, але вони є) встановлюють власні генератори, насосні станції та інше необхідне для повноцінного відпочинку туристів.

Ціни на житло на Кінбурнській косі різняться. Найбюджетніший варіант - намет у кемпінгу, найдорожчий - окремий котедж чи будинок з усіма зручностями.

Загалом для відпочиваючих є і номера у готелях, і окремі будиночки і кімнати відпочинку. Ви і самостійно можете принести свою палатку і відпочити на берегу моря.

Відпочинок 2021 | Кінбурнська коса. Де жити і як відпочивати, фото-2

Розваги і відпочинок

На косі сформувалася унікальна природна еко-зона: тут ростуть поля лікарських рослин, сосновий бір. З одного боку можна ніжитися в морі, а з іншого – поправити здоров'я в лікувальної грязі.

Також можна побачити:

  • близько трьох сотень озер (найбільші - Кругле, Довге, Бабине). Великими і малими групами тут збираються пелікани, чайки, білі лебеді, лелеки;
  • для гостей курорту організовується риболовля та полювання;
  • після дощів багато відпочиваючих займаються збором грибів, яких тут дуже багато.

На косі можна зустріти степових вовків, куниць, буйволів, єнотовидних собак, диких коней, плямистих оленів, бобрів, зайців, лисиць та інших представників фауни, в тому числі і рідкісних видів. Тільки гризунів тут мешкає понад 15 видів. Хочете побачити на власні очі журавлів і орланів з розмахом крил понад два метри? Це можна зробити на косі.

Ніяких інших розваг на курорті немає. Кінбурнська коса, проживання на якій розраховане на любителів еко-туризму, тільки починає освоюватися. Можливо, пройде кілька років і тут з'являться сучасні кафе, аквапарки та інше.

Найближчим до коси містом є Очаково. Доїхати до нього можна на катері. У місті є кілька нічних клубів і цілодобових кафе.

Відпочинок 2021 | Кінбурнська коса. Де жити і як відпочивати, фото-3

Люди, які шукають тиші і розміреного відпочинку, залишаються в захваті. Багато хто приїжджає сюди щорічно. Місцеві магазинчики не шикують асортиментом, тому все необхідне краще взяти з собою. Особливо це стосується алкогольних напоїв (купити їх просто ніде).

Є невелика проблема з дорогами, якщо ваш автомобіль – не позашляховик, залиште його в Очаково на стоянці, а самі вирушайте на косу на катері.

Загалом Кінбурнська коса розрахована на спокійний відпочинок без драйвових розваг, але зі спогляданням за природою і шаленою стихією води.

Як дістатися на Кінбурнську косу

Незважаючи на унікальність місцевості, Кінбурнська коса все ж залишається місцем небагатолюдним, віддаленим від цивілізації. Це не масовий відпочинок. Причина тому – сюди не так легко потрапити.

Якщо добиратися до коси громадським транспортом, то найкраще - з Очакова (Миколаївська область). Звідси з причалу № 333 на косу ходить швидкохідний катер. Своїм авто – тільки на повнопривідній машині («Джип» або всюдихід), «легковик» застрягне в піску, по маршруту Цюрупинськ - Гола Пристань – Геройське – Василівка – Покровське – кінцевий пункт прибуття Римби.

Зі Слов’янська до Миколаєва можна добратися хіба що на бла бла карі. Краще, все ж це вийде з Краматорська чиХаркова. Квиток туди вам обійдеться приблизно у 600-700 гривень.

Вже з Миколаєва до Очаківа та і до самої Кінбурнської коси можна знайти транспорт. 

Добратися до Кінбурнської коси можна і з Херсона. А вже до Херсона зі Слов’янська транспорт ходить.

Дістатися з Херсона на Кінбурнську косу можна автобусом. Рейсовий або приватний автобус слід повз міста Цюрупинська. Потім поворот на Голу Пристань. Кінцевим пунктом буде селище Геройське. Щоб дістатися до Покровська, не оминути без позашляховика або всюдихода Урал. Такий трансфер організовують місцеві жителі коси.

Відпочинок 2021 | Кінбурнська коса. Де жити і як відпочивати, фото-4

Бажаємо вам гарного відпочинку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #Відпочинок 2021 #Кінбурнська коса #Очаків #Миколаїв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...