• Головна
  • Абонплата за тепломережу влітку. За що сплачуємо?
09:35, 13 липня

Абонплата за тепломережу влітку. За що сплачуємо?

Абонплата за тепломережу влітку. За що сплачуємо?

Мешканці багатоповерхівок здивувались, коли і влітку почали отримувати платіжки за тепломережу. Виявляється, у місяці, які не входять до опалювального сезону, мешканці мають сплачувати абонентську плату.  

І справді, на початку опалювального сезону набула чинності нова редакція закону “Про житлово-комунальні послуги”. Одне з головних нововведень – усім, хто укладе з постачальниками індивідуальні договори, доведеться щомісяця платити абонплату.

Таке нововведення викликало багато запитань у користувачів. Підприємство роз’яснює, що це за платіж і для чого він використовуватиметься.

Як повідомляє ОКП "Донецьктеплокомуненерго", плата за абонентське обслуговування - це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку, зокрема, за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з: 

- укладенням договору про надання комунальної послуги, 

- здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, 

- нарахування та стягненням плати за спожиті комунальні послуги (ведення обліку кожного споживача, формування та друк рахунків). 

Тож, навіть влітку, коли ми не користуємось теплом і, здавалось би, опалювальний сезон вже закінчився, ми маємо сплачувати абонплату. 

Сьогодні абонентське обслуговування для споживачів ОКП "Донецьктеплокомуненерго" складає 26,42 гривень (з ПДВ), у компанії зазначають, що ця сума не перевищує граничного розміру, визначеного Постановою КМУ №808. 

#Слов’янськ #новини #абонплата #"Донецьктеплокомуненерго" #тепломережа #теплосеть
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...