• Головна
  • "На свій страх і ризик". Як проходить пляжний сезон у Слов’янську
16:16, 20 липня

"На свій страх і ризик". Як проходить пляжний сезон у Слов’янську

"На свій страх і ризик". Як проходить пляжний сезон у Слов’янську

Пляжний сезон у розпалі. Пляжі Слов’янського курорту просто переповнені людьми. Як складається ситуація з місцями відпочинку.

Офіційно у Слов’янську є три затверджених місця відпочинку. Усі вони знаходяться на озерах. Це пляж "Маленька Куба", пляж на озері Вейсово та озеро Ропне, яке поділене на пляж "Slav Beach" та санаторно-лікувальну зону.

Наразі попитом користуються усі ці пляжі. Ба більше, на озері Вейсовому люди організували стихійний пляж прямо біля дороги та велосипедної доріжки.

"На свій страх і ризик". Як проходить пляжний сезон у Слов’янську, фото-1

Як сказали у відділі екології, озеро, звичайно, у цьому місці відповідає усім нормам, а ось берег може бути небезпечним, тому люди там відпочивають "на свій страх і ризик".

Біля річок або Лиманів офіційних місць відпочинку у місті немає. Місця та вода там необстежені, а отже можуть бути небезпечними.

Що стосується офіційних пляжів, то ще на початку сезону там перевірили воду та дно. Порушень на місцях відпочинку не виявили, але були певні зауваження. Основне стосувалося зручності підходів до води для людей з інвалідністю. Розбиратися із цими порушеннями мають вже власники.

Читайте: На яких пляжах Слов’янська можна безпечно відпочивати

Зараз, у спеку, Слов’янський курорт користується шаленою популярністю у відпочиваючих, кожен день з самого ранку на озерах збирається багато народу. У відділі екології розказали, що така ситуація трапляється щороку, тому велика кількість відвідувачів жодним чином не нашкодить місцям відпочинку.

#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #пляжний сезон #Слов’янський курорт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...