• Головна
  • Чому виникає алкогольна залежність та як правильно допомогти людині
Новини компаній
14:55, 22 липня 2021 р.

Чому виникає алкогольна залежність та як правильно допомогти людині

Новини компаній

Алкоголізм – це серйозна проблема для нашої нації. Дуже багато українців вживає алкоголь, вважаючи це нормою. Люди п'ють не лише на свята, а і просто так, вважаючи, що вони розслабляються, відпочивають. Якщо людина іноді випиває пляшку пива або келих вина – це, дійсно, можна вважати відпочинком. Але коли людина п'є щодня, її організм не відпочиває, а страждає від алкоголю. Це важливо усвідомлювати, щоб не довелося лікуватися.

Чому виникає алкогольна залежність та як правильно допомогти людині, фото-1

Залежність від алкоголю виникає з різних причин, тому соціальний статус, наявність родини, дітей, фінансова стабільність не гарантують те, що людина не стане алкоголіком. Ми звикли вважати що успішні люди завжди щасливі, але це не так. У людини можуть бути депресивні епізоди, апатичні настрої, вона може переживати через внутрішні трагедії, психологічні травми, які отримала в дитинстві. Але оскільки в нашій країні відвідування психолога та самоаналіз досі вважаються дурницями, замість того, щоб розібратися в собі та зрозуміти, в чому криється причина відсутності справжнього щастя в житті, люди шукають простий спосіб залишити реальність та опинитися в світі ілюзій.

Алкоголь є простим та доступним рішенням. Суспільство не засуджує за вживання спиртних напоїв, а, навпаки, ставиться позитивно. Аж доки людина не переходить на третю або четверту стадію, коли вона перестає адекватно сприймати реальність та починає шкодити оточуючим. Тому важливо розуміти, що алкоголізм – це не лінощі і не бажання жити, забувши про відповідальність. Це хвороба, яка виникає через те, що люди не можуть впоратися з своїми внутрішніми трагедіями, які обов'язково необхідно пропрацьовувати у психолога.

Тому якщо хтось з близьких починає надмірно вживати алкоголь, ні в якому разі не можна його сварити, ображати, шантажувати. Натомість варто вчасно звернутися в спеціалізовану клініку.

Де лікуватися від алкоголізму

Лікування алкоголізму повинно проходити тільки в спеціалізованій клініці. Щоб допомогти хворому, з ним має працювати нарколог і психолог. Тому що лише пропрацювавши травми та переживання, людина може зрозуміти, як дійсно щасливо жити без алкоголю та знайти своє місце в світі.

Також дуже важлива медикаментозна підтримка організму. Вона дозволяє легше перенести абстинентний синдром, дати органам додаткове живлення, аби відновити їх правильне функціонування.

Клініка доктора Кадирова (https://narko-centr.com.ua/uk/) пропонує лікування залежних під наглядом наркологів та психологів. Тому така допомога дає результат. Звертайтеся, нехай ваші близькі будуть здорові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...