• Головна
  • Ще одна медаль України на Олімпіаді в Токіо. Скільки наших спортсменів вже отримали перемоги
09:15, 29 липня 2021 р.

Сьогодні стало відомо про те, що український плавець Михайло Романчук здобув ще одну бронзову медаль для України під час Олімпійських ігор у Токіо.

Призер чемпіонатів світу Михайло Романчук виборює бронзу на дистанції 800 метрів вільним стилем! У фіналі наш співвітчизник показав час 7.42,33.

Ще один український плавець Сергій Фролов у фіналі на 800 метрів прийшов до фінішу шостим.

Обидва плавці ще змагатимуться за медалі на дистанції 1500 метрів.

Ще одна медаль України на Олімпіаді в Токіо. Скільки наших спортсменів вже отримали перемоги, фото-1

Раніше бронзові нагороди Олімпійських ігор вибороли дзюдоїстка Дар'я Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін, а стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук здобули бронзову медаль у змішаному командному змаганні у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Окрім того, українська тенісистка Еліна Світоліна переграє у двох сетах італійку Камілу Джорджі - 6:4, 6:4 і вперше в історії українського жіночого тенісу виходить у півфінал одиночного розряду на Олімпійських іграх.

Віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко озвучив прогноз, що Україна на літніх Олімпійських іграх 2020 року може отримати 13-15 нагород.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #Олімпійські ігри #збірна України #бронзова медаль