Новина
12:17, 25 серпня 2021 р.

ФК "Слов'янськ АТО" завоював Кубок Захисників України

Новина

На 30-й День Незалежності України відбувся фінальний матч Кубка Захисників України 2021. Команда зі Слов'янська здобула перемогу.

24 серпня, у День Незалежності України, відбувся грандіозний фінал Кубка Захисників України на стадіоні Чорноморець в Одесі. До фіналу потрапили дві футбольні команди з Донецької області - "Слов'янськ АТО" та "Маріуполь АТО".

Фінальний матч до останнього був запеклим, але, зрештою, команда зі Слов'янська здобула перемогу та здобула Кубок.

Напередодні, 22 серпня, визначилися фіналісти:

ФК "Маріуполь АТО" - ФК "Волинь АТО" - 5:0

ФК "Слов'янськ АТО" - ФК "Ягуар" НГУ - 4:1.

Нагадаємо, що загалом у Кубку Захисників України 2021 брали участь 64 команди та більше 2 000 футболістів-аматорів. Всі вони - учасники бойових дій та ветерани АТО/ООС.

Читайте: Від перших матчів до лідерів турнірних таблиць. Як утворився футбольний клуб “Слов'янськ АТО”

Кубок захисників України та Ліга учасників АТО - це, у першу чергу, наймасштабніша  в країні програма психологічної та фізичної реабілітації учасників бойових дій. Фінал Кубка став найважливішою подією у спортивному житті воїнів АТО/ООС.

Футбольна ліга учасників АТО - регулярний Чемпіонат України з футболу, який офіційно внесений в Єдиний календар спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України на 2021 рік.

Ліга об’єднує у своїх лавах 98 команд, а це більше трьох тисяч учасників бойових, ветеранів АТО/ООС.

Засновником та постійним партнером "Федерації Футболу учасників АТО" є всеукраїнське об'єднання "Українці Разом", яке з 2015 року проводить змагання з футболу серед ветеранів АТО/ООС.