• Головна
  • Більшість мостів у Слов’янську потребують ремонту - документ
11:19, 30 вересня 2021 р.

Більшість мостів у Слов’янську потребують ремонту - документ

Більшість мостів у Слов’янську потребують ремонту - документ

По половині мостів Слов’янської громади відсутні дані про їх технічний стан.

Дмитро Браславський для 6262.com.ua 

Оскільки капітальний ремонт моста через річку Казенний Торець поступово завершується, а під час нещодавньої прес-конференції очільник ВЦА Вадим Лях заявив про можливий капітальний ремонт ще двох мостів у наступному році, ми вирішили отримати інформацію стосовно інших мостів у громаді.

  • За повідомленням Слов’янської міської ради у нашій громаді існує 18 мостів. Половина з цих мостів не обстежували на предмет технічного стану, а, отже, фактично невідомо, які з цих мостів є аварійними.
  • Автозалізничний міст через річку Казенний Торець є аварійним і проїзд через нього заборонений.
  • Міст через річку Колонтаївка, про який розповідав Вадим Лях, потребує капітального ремонту і проєктно-кошторисна документація по ньому перебуває на корегуванні.
  • 3 мости мають обмежено працездатний стан
  • Лише 2 мости мають стан працездатний і задовільний, а третій міст наразі ремонтують. Фактично в громаді буде лише 3 мости які будуть безпечними для користування.

Перед тим, як почати ремонтні роботи по кожному з об’єктів, потрібно мати проєктно-кошторисну документацію, в якій і буде зазначений план необхідних робот, а також буде визначена сума, яку треба буде витратити на проведення ремонту. Проте 14 мостів із 18 не мають такої документації, отже міська влада не зможе своєчасно подаватись на різні конкурсні програми, оскільки на виготовлення такої документації потрібно декілька місяців.

У представників міської влади на теперішній час є дуже багато роботи, яку треба виконати, аби в майбутньому всі шляхопроводи громади були у належному чині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Славянск #новости #мости #міст через Казенний Торець #Браславський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...