
Новина
09:24, 27 жовтня 2021 р.
У Слов'янську з 1 листопада посвітлішає
Новина

З 1 листопада у Слов’янську вуличне освітлення почне працювати за новим графіком.
У місті вуличне освітлення з 1 листопада будуть вмикати на годину вранці - з 5 до 6 години. Це роблять для того, щоб мешканці з комфортом пересувалися вулицями на роботу чи по своїх справах.
Воно також буде працювати у звичайному режимі вночі - вмикатиметься ввечері та вимикатиметься опівночі.
Про це 26 жовтня на пресконференції розповів керівник Слов’янської міської ВЦА Вадима Ляха.
Читайте: Вже цього тижня українці переходять на зимовий час
Фото - з публікації Слов'янської ВЦА у Facebook
Також приєднуйтеся до нас у Viber
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
Вчора
17:41
26 червня
16:51
26 червня
12:55
26 червня
Спецтема
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
00:00, 12 січня 2016 р.
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
Коментарі