
09:26, 25 листопада 2021 р.
Тренер зі Слов’янська отримав Орден Ярослава Мудрого

На Донеччині вручили державні нагороди провідним спортсменам та тренерам Донеччини. Серед нагороджених є і представники зі Слов’янська.
Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко на своїй сторінці у фейсбуці.
Так, слов’янський тренер з плавання Андрій Казначеєв, чиї вихованці Андрій Трусов та Віктор Смирнов здобули на Паралімпіаді в Токіо 7 медалей, одержав Орден Ярослава Мудрого V ступеня.
Також нагороди отримали й інші тренери: Віктор Лис – Орден “За заслуги” I ступеню, В’ячеслав Понька – Орден “За заслуги” II ступеню, Світлана Казначеєва – медаль “За працю і звитягу”, Олександр Шевченко – Почесну грамоту Міністерства молоді та спорту.
Крім того, спортсмени та тренери отримали відзнаки від Донецької ОДА: двоє – почесну грамоту, четверо – подяки, один – лист подяки, а 23 спортсмени та 8 тренерів одержали сертифікати на одноразову грошову винагороду за високі міжнародні досягнення.
За цей рік спортсмени Донеччини привезли 680 медалей з міжнародних змагань.
Залишився позаду олімпійський та паралімпійський сезон, але тепер триває підготовка до наступних великих змагань: Всесвітніх ігор та Дефлімпійських ігор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:15
Вчора
17:12
Вчора
15:23
Вчора
14:31
Вчора
13:28
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:02, Сьогодні
20:41, 20 травня
live comments feed...
Коментарі