• Головна
  • Gwara Back. Що таке податкова пільга та як її отримати
14:23, 1 грудня 2021 р.

Gwara Back. Що таке податкова пільга та як її отримати

За допомогою цифрової платформи Gwara Back бізнес може інвестувати в проєкти громадських організацій і при цьому отримувати податкову пільгу. А що ж таке податкова пільга? У цьому пропонуємо розібратися.

Деякий час тому ми розповідали вам про нову цифрову платформу Gwara Back, яка допомагає бізнесу та громадським організаціям взаємодіяти і втілювати у життя проєкти для покращення життя міст і громад.

Читайте: Gwara Back. Інвестуй, покращуй життя в регіоні і отримуй податкову пільгу

У каталозі цифрової платформи бізнес може знаходити громадські організації, вкладати гроші в їхні проєкти й отримувати податкову пільгу. Цифрова платформа є своєрідним містком між цими сторонами, досягає їхньої співпраці та фіксує результат. 

Якщо про етапи комунікації між ГО та бізнесом ми вже розповідали у минулому матеріали, то тепер розберемося докладніше у тому, що ж таке податкова пільга, як її отримати та для чого вона взагалі.

Податкова пільга - це умовна назва податкового механізму, який наша країна запозичила з міжнародного досвіду. В українському податковому кодексі є практика, яка дозволяє підтримувати неприбуткові напрямки. 

Який механізм податкової пільги

Умовне підприємство у 2020 році отримало 100 мільйонів гривень доходу, загальні витрати склали 90 мільйонів, 10 мільйонів гривень чистого прибутку. Всю цю інформацію підприємство вказує у своїй податковій декларації за 2020 рік. 

Тепер у 2021 році підприємство може віддати 4% від чистого прибутку за минулий рік на користь благодійних та громадських організацій. Ця сума пожертви звільняється від оподаткування. Підприємець додає її у свої витрати поточного року та зменшує свою базу оподаткування.

Що робити підприємцю чи бізнесмену, який захотів допомогти громадській організації

  • У першу чергу перевірити, чи був у його підприємства прибуток минулого року. Це можна дізнатися у минулорічній податковій декларації. 

  • Далі від чистого прибутку треба розрахувати суму податкової пільги (ті самі 4%). 

  • Потім треба перерахувати обраній громадській організації суму та показати її у новій податковій декларації як перераховану на благодійність. 

  • У кінці року бізнес подає звіт до Податкової інспекції.

  • ГО отримує суму від бізнесу. 

  • Щоб мінімізувати ризики, між організацією та бізнесом повинен бути налагоджений обмін документами (договори, звернення тощо) та зафіксовані домовленості про те, для чого перераховані кошти.

  • Громадська організація звітує про використання коштів.

Безпосередньо комунікація між двома сторонами відбувається на ресурсі Gwara Back.

Що дає податкова пільга?

Така взаємодія допомагає громадським та благодійним організаціям реалізовувати свої плани та виживати, а бізнесу  впливати на покращення життя в країні чи своєму регіоні.

Бізнесу подібний внесок допоможе бути більш соціально відповідальним та якісно впроваджувати зміни:

1. Ви робите свій внесок в підтримку розвитку громад та України в цілому;

2. Ви впливаєте на майбутнє, в якому житимуть ваші діти;

3. Ваші дії сталі та системні; 

4. Ви використовуєте всі можливості, щоб ефективно керувати вашим бізнесом та середовищем, в якому ви працюєте.

Якщо ви представляєте бізнес і хочете покращити життя у своїй громаді, долучайтесь до сервісу і змінюйте світ на краще:ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Якщо ви активна громадська організація з амбітними планами і напрацьованими проєктами розвитку, то переходьте за посиланням: ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Gwara Back

Час робити добрі справи! 

+380914810343

[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #ГО #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...