• Головна
  • Gwara Back. Інвестуй, покращуй життя в регіоні і отримуй податкову пільгу
15:04, 18 листопада

Gwara Back. Інвестуй, покращуй життя в регіоні і отримуй податкову пільгу

Gwara Back. Інвестуй, покращуй життя в регіоні і отримуй податкову пільгу  , фото-1

Gwara Back - це цифрова платформа, яка допомагає бізнесу та громадським організаціям взаємодіяти і втілювати у життя проєкти, які націлені на покращення життя міст і громад.

Gwara Back є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode2021 і покликана підтримувати цілі сталого розвитку. 

Революційний сервіс покликаний зміцнити довіру між представниками бізнесу і громадськими організаціями, що хочуть покращувати життя в регіонах, розвинути сектор фандрейзингу, а також організувати прозоре та ефективне використання коштів. 

За допомогою каталогу цифрової платформи бізнес може знаходити громадські організації, інвестувати в їх проєкти гроші і при цьому отримувати податкову пільгу. Цифрова платформа вибудовує умовний місток між цими сторонами, досягає ґрунтовної співпраці сторін та фіксує результат за допомогою проєктних звітів соціального впливу. 

Бізнес може покращити рівень життя свого регіону в три кроки.

Перший - зустрітися з неприбутковими організаціями на платформі за інтересами, зонами відповідальності або географією сторін.

Другий - домовитись про проєктну або інституційну співпрацю, яка є актуальною для бізнесу, суспільства та громади.

Третій - платформа фіксує наміри, допомагає отримати благодійну знижку та забезпечує підтримку для досягнення проєктних та комунікаційних цілей.В сервісі Gwara Back працюють над тим, щоб бізнес використовував законні механізми для своїх добрих справ – в Україні є для цього податкова благодійна пільга.

Gwara Back. Інвестуй, покращуй життя в регіоні і отримуй податкову пільгу  , фото-2

У результаті співпраці ми отримаємо створення яскравих проєктів, що відповідають місії громадських організацій, турботам відповідального бізнесу та потребам громади. 

У 2021 році Gwara Back розпочали свою діяльність у Донецькій та Луганській областях. У 2022 сервіс планує активно просувати сервіс у ключових регіонах України, а у 2023 - додати можливість для фізичних осіб інвестувати в неприбуткові організації за допомогою благодійної пільги.

Якщо ви представляєте бізнес і хочете покращити життя у своїй громаді, долучайтесь до сервісу і змінюйте світ на краще: ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ. 

Якщо ви активна громадська організація з амбітними планами і напрацьованими проєктами розвитку, то переходьте за посиланням: ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ. 

Gwara Back

Час робити добрі справи! 

+380914810343

[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Донецька область #Gwara Back #ГО #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...