• Головна
  • Чому у Слов'янську смердить вода в кранах
Новина
09:05, 3 грудня 2021 р.
4

Чому у Слов'янську смердить вода в кранах

Новина
Чому у Слов'янську смердить вода в кранах

Протягом останніх кількох днів містяни стали помічати неприємний запах води, що тече з кранів. Словміськводоканал пояснив, із чим це пов'язано.

Останні кілька днів містяни стали все частіше говорити про те, що вода у кранах має неприємний, неприродній запах. Так, користувачі соцмереж пишуть, що вода має запах ліків чи корвалолу. Комусь вона тхне керосином чи ацетоном.

Читайте: У Слов’янську піднімуть ціну на воду

Словміськводоканал пояснив, із чим це пов'язано. Повідомляється, що 1 та та 2 грудня у воді річки Сіверський Донець (основному джерелі подачі води на місто) лабораторія водоканалу зафіксувала збільшення концентрації амонію. Причому, 2 грудня показники вмісту амонію Сіверському Дінці менші порівняно з показниками 1 грудня.

Склад води, що надходить на фільтрувальну станцію, на водозаборі, на водопровідних насосних станціях та у водопровідній мережі міста контролюється щоденно лабораторією Славміськводоканалу.

Питна вода, що подається споживачам міста, відповідає вимогам ДержСанПіН 2.2.4-171-10, крім запаху. Присутність у воді незвичайного запаху обумовлена вмістом іонів амонію неприродного характеру.

Водоканал запевняє, що перевищення концентрації амонію у джерелі не впливає на якість питної води, показники якості не виходять за межі допустимих норм. Це підтверджують протоколи результатів дослідження питної води.

Ознайомитися з результатами досліджень можна у документах нижче:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #вода #водопостачання #водоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Олена
3 грудня 2021 р., 19:32
Верх цинізму заявляти що вода яку подає мешканцям Слов'янську міськводоканал відповідає нормам для питної води. Те що тече з наших кранів в кращому випадку можна назвати технічною рідиною, бо її не можна використовувати не тільки для приготування їжі, нею не можна користуватися ні для гігієнічних процедур, ні для прання, ні для прибирання оселі. А при відстоюванні прокип'яченої води на стінках посуду утворюється світло-сіра або коричнювата масляним та сполука. Може місцева влада і вважає що воно корисне, але тоді чому все місто купує бутильовану питну воду або завезену спецмашинами? Вважаю ми не повинні сплачувати по тарифам як за питну воду, бо це суцільне обдурювання населення.
Сергей
3 грудня 2021 р., 22:12
Так за такую "целебную воду" нужно в тридорога платить.А по всей Украине такая же цена(40 грн) или в Славянске другое государство????
Наталья
4 грудня 2021 р., 18:00
А какая дата у этих протоколов? Не прошлый ли год? Почему официальный документ с подписями ответственных лиц и печатью водоканала не имеет даты?
Максим.
7 грудня 2021 р., 21:51
То коли пропаде запах?Дайте вичерпну відповідь,на питання яке цікавить мешканців міста.
Оголошення
live comments feed...