• Головна
  • Чому у Слов'янську смердить вода в кранах
Новина
09:05, 3 грудня 2021 р.

Чому у Слов'янську смердить вода в кранах

Новина
Чому у Слов'янську смердить вода в кранах

Протягом останніх кількох днів містяни стали помічати неприємний запах води, що тече з кранів. Словміськводоканал пояснив, із чим це пов'язано.

Останні кілька днів містяни стали все частіше говорити про те, що вода у кранах має неприємний, неприродній запах. Так, користувачі соцмереж пишуть, що вода має запах ліків чи корвалолу. Комусь вона тхне керосином чи ацетоном.

Читайте: У Слов’янську піднімуть ціну на воду

Словміськводоканал пояснив, із чим це пов'язано. Повідомляється, що 1 та та 2 грудня у воді річки Сіверський Донець (основному джерелі подачі води на місто) лабораторія водоканалу зафіксувала збільшення концентрації амонію. Причому, 2 грудня показники вмісту амонію Сіверському Дінці менші порівняно з показниками 1 грудня.

Склад води, що надходить на фільтрувальну станцію, на водозаборі, на водопровідних насосних станціях та у водопровідній мережі міста контролюється щоденно лабораторією Славміськводоканалу.

Питна вода, що подається споживачам міста, відповідає вимогам ДержСанПіН 2.2.4-171-10, крім запаху. Присутність у воді незвичайного запаху обумовлена вмістом іонів амонію неприродного характеру.

Водоканал запевняє, що перевищення концентрації амонію у джерелі не впливає на якість питної води, показники якості не виходять за межі допустимих норм. Це підтверджують протоколи результатів дослідження питної води.

Ознайомитися з результатами досліджень можна у документах нижче:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #вода #водопостачання #водоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...