• Головна
  • У слов'янській школі №15 з'явився новий освітній простір
Новина
13:26, 3 грудня 2021 р.

У слов'янській школі №15 з'явився новий освітній простір

Новина
У слов'янській школі №15 з'явився новий освітній простір

У загальноосвітній школі № 15 з'явився сучасний освітній простір "Амбасадори миру".

На базі школи №15 створили діалоговий майданчик "Амбасадори миру" за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії - повідомляється на сайті Слов'янської міської ВЦА.

Це вільний просвітницький простір, де будуть влаштовувати дебати, тренінги, інтелектуальні івенти та інші активності. Безпечне та доступне освітнє середовище створювалося із застосуванням інформаційно-комунікаційних засобів та сучасних меблів. Воно виконане у яскравому дизайні з урахуванням архітектури будівлі.

Довідка: Мережу “Амбасадорів миру” підтримує Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP). 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). 

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #Донецкая область #Слов'янськ #новини #школа #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...